ניסה להדיח קטינות לזנות (צילום: RF123, חדשות)
ניסה להדיח קטינות לזנות | צילום: RF123, חדשות

כתב אישום חמור הוגש הבוקר (שישי) על ידי פרקליטות מחוז תל אביב נגד תושב כפר קרע בגין הדחת קטינות לזנות והטרדות מיניות כלפי קטינות ברשת. במסגרת מאבק המשטרה בעברייני מין ברשת, בוצעה פעולה סמויה שהובילה למעצרו של הנאשם, בן 25, ומעצרו הוארך על ידי בית המשפט מעת לעת.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

כמו כן לחץ הנאשם על הקטינה להיפגש עימו לצורך קיום יחסי מין ושלח לה תמונות של צימר שבו רצה לשכב איתה. בהודעות הוואטסאפ שהגיעו לידי החדשות כתב לה החשוד כי אפשר להרוויח הרבה כסף מקיום יחסי מין. בתגובה לשאלת הקטינה איך ניתן להרוויח כסף ענה: "יש גברים שמשלמים לבחורות כסף כדי שישנו איתם. יש כאלה שלוקחות 300, 400, 500 שקלעל חצי שעה-שעה".

כתב אישום נגד בן 25 מכפר קרע (צילום: חדשות)
כתב אישום נגד בן 25 מכפר קרע | צילום: חדשות


בין היתר, החשוד, שסבר כי הוא מתכתב עם קטינות וביניהן בת 13, שלח הודעות בעלות אופי מיני בוטה וקשה, תמונות של איבר מינו, סרטונים ואף בקש מהקטינה שתבצע בגופה מעשים מיניים. בנוסף לכך הציע כי יסדר עבורה גברים שישלמו לה כסף תמורת קיום יחסים.

הצימר שבו רצה החשוד לשכב עם הקטינה (צילום: חדשות)
הצימר שבו רצה החשוד לשכב עם הקטינה | צילום: חדשות

"משטרת ישראל פועלת ללא הרף ובנחישות, תוך שימוש בכל האמצעים העומדים לרשותה, בכדי לאתר את עברייני המין הנמצאים ברשת הווירטואלית ואשר פוגעים בנפשם ובגופם של ילדינו, לקטוע את ביצוע העבירה החמורה והקשה הזו ולהעמיד את החשודים לדין", נמסר מהמשטרה.