בעוד ישראל ממשיכה להיאבק בתאונות הדרכים, תיעוד מטריד של תייר מרוסיה מגלה עד כמה מסוכנים הכבישים בארץ. התייר צילם עצמו עשרות פעמים דוהר בכבישי ישראל במהירות מסחררת של 200 קמ"ש, כשהוא נוהג ומצלם בו זמנית. המשטרה עצרה את הנהג באמצעות פוסט שפרסם בפייסבוק, ובית המשפט הוציא נגדו צו עיכוב ליציאה מהארץ.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

מדובר בנהג בן 40, תייר מרוסיה, שחשב שאזרחותו הזרה ושהותו הזמנית בארץ ימנעו מהמשטרה לשים את ידם עליו. הנהג תיעד את עצמו עשרות פעמים נוסע במהירות מופרזת בכבישים, בין היתר בכביש 6. לאחר מכן, התייר העלה את הסרטונים לפייסבוק: "הקיה קרניבל הפתיעה ביכולותיה, בעוצמה ובמהירות".

בחקירתו הנהג סיפק שהוא לא זוכר מי נהג ברכב סרטונים שפורסמו. מיד עם מעצרו התביעה המשטרתית של אגף התנועה הגישה נגדו כתב אישום בגין נהיגה במהירות מעל למותר בדרך מהירה, נהיגה בקלות ראש ונהיגה במצב השולל שליטה בדרך.

במהלך החקירה התברר שהרכב בו נסע תועד עשרות פעמים דוהרת בכביש 6 במהירות של יותר מ-200 קמ"ש. בית המשפט הוציא נגדו צו עיכוב ליציאה מהארץ עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

רב פרק אבי איתן מאגף התנועה במשטרה סיפק על המאמצים לעצור את החשוד. "הפעלנו את כל האמצעים הטכנולוגיים ופעולות חקירה נוספות על מנת לאתר את אותו נהג", אמר. הנהג נחקר, נעצר והובא לבית המשפט להארכת מעצר.