עליזה שפק שנרצחה בדירתה בנתניה (צילום: פייסבוק‎, דוברות מדא, חדשות)
החשוד נתפס סמוך לאביחיל | צילום: פייסבוק‎, דוברות מדא, חדשות

בתום מצוד משטרתי נרחב באזור השרון נתפס היום (חמישי) יצחק שפק החשוד ברצח בת זוגתו לשעבר עליזה שפק אמש בדירתה בנתניה. שפק אותר סמוך למושב אביחיל ונלקח לחקירה. השניים חיו בנפרד בשנים האחרונות ורק לפני שבועיים הורשע יצחק בתקיפתה והמתין לגזר דינו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

צוותי מד"א שהוזעקו אתמול בלילה לדירה ברחוב עמק חפר בעיר מצאו את הנרצחת כשהיא מחוסרת הכרה. הם העניקו לה טיפול רפואי ואף ביצעו בה פעולות החייאה - נאלצו לקבוע את מותה.

ככל הנראה הגיע בעלה לשעבר של האישה לדירת המרתף שלה, נכנס ודקר אותה. לאחר מכן עלה לקומה העליונה בבניין וסיפר לדייר שגר שם על מעשיו ואף ביקש ממנו: "מסור לשלושת ילדיי שאני אוהב אותם". הדייר, ששמע את הדברים, הזעיק מיד כוחות רפואה.

על פי הידוע הזוג פרוד מזה מספר שנים, ולפני שנתיים הגישה האישה תלונה במשטרה נגד בעלה לשעבר שבעקבותיה הוא נעצר ואף הוגש נגדו כתב אישום. לפני שבועיים הוא הורשע וככל הנראה היה צפוי לשמוע את גזר דינו בזמן הקרוב.

"כשנכנסו לדירה ראינו אישה כבת 50 מחוסרת הכרה עם סימני אלימות קשים בפלג גופה העליון", סיפר פרמדיק מד"א רפי שבע. "הענקנו לה טיפול רפואי וביצענו בה פעולות החייאה מתקדמות שבסופן נאלצנו לקבוע את מותה".