איש שב"כ פלסטיני רצה לבצע פיגוע, אילוסטרציה (צילום: רויטרס, חדשות)
חשד: פלסטיני פרץ לבית במעלה אדומים וגנב | צילום: רויטרס, חדשות

פלסטיני בן 56 נעצר היום (שלישי) בחשד כי פרץ לדירה במעלה אדומים, תפס צעירה בת 18 ששהתה בדירה לבדה, קשר אותה לכיסא, ביצע בה מעשים מגונים וגנב תכשיטים וכסף. "התעוררתי כשהוא נכנס לחדר שלי - הוא קשר אותי לכיסא עם כבלים של מטענים ואוזניות שהיו בחדר", סיפרה הצעירה להחדשות Online.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"ישנתי כשהוא הגיע'', הוסיפה הצעירה. "הוא ביקש כסף, אמרתי שאביא לו, שאין בעיה - פחדתי. הוא ירד למטה כשאני עוד קשורה, חיכיתי עד שהוא יצא והתקשרתי למשטרה. אני ברוך השם בסדר, לא עברי לי כלום בראש באותו הרגע, פשוט פעלתי".

 החשוד הודה במיוחס לו ונעצר עם רכוש נוסף שככל הנראה נגנב מדירות אחרות באזור. גורם במשטרה מסר כי מדובר באירוע חמור שרק במזל הסתיים בלי פגיעה בנפש. מוקדם יותר הצעירה דיווחה על המקרה למוקד 100 של המשטרה כשהיא נסערת מאוד. מחקירה ראשונית עולה שכשעלה לקומה השניה הבחין בצעירה, תפס אותה בחוזקה, סגר את פיה וקשר את ידיה ורגליה באמצעות חבלים לכיסא תוך כדי שהוא מאיים עליה באמצעות מזמרה.

המזמרה שאיתה איים החשוד (צילום: דוברות המשטרה, חדשות)
המזמרה שאיתה איים החשוד | צילום: דוברות המשטרה, חדשות

 מהמשטרה נמסר כי כוחות משטרה שהוזעקו למקום החלו בביצוע סריקות נרחבות ולאחר זמן קצר אותר החשוד. במשך עשרים דקות המשיך החשוד להסתובב בדירה לקח חפצים ונמלט מהמקום. כוחות רבים ביצעו את הסריקות עד ששוטרי הסיור הרגלי מצאו אותו באחד הרחובות הסמוכים.