י' היה רק בן 12 וחצי כשלפי החשד הנבדק כעת בחקירת המשטרה, הרב יהודה יעקובוביץ' תקף אותו מינית בפעם הראשונה. היום הוא בן 15, חי בעיר אחרת לאחר שנאלץ לעזוב את קריית ספר בשל התנכלות של אנשי הקהילה לאמו, אך הרב - שנחקר פעם אחת בלבד מאז - ממשיך ללמד ללא כל מגבלה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

אירוע התקיפה הראשון התרחש, על פי החשד, בזמן שלימד הרב יעקובוביץ' את י' לבר המצווה. "הוא ניסה להפשיט אותי בכוח כמה פעמים", שחזר י'. "אני התנגדתי ולא רציתי. לא הבנתי מה הוא רוצה ממני, בחיים אף אחד לא דיבר אליי ככה. תוריד את המכנסיים, תעשה ככה. בסוף הוא הצליח למרות התנגדותי".

במשך חודשים הסתיר י' את מה שעבר עליו עד שלא היה יכול לסבול עוד את התחושה. הוא נשבר וסיפר לאמו, וזו הלכה לבקש את עזרתו של רב מהיישוב. כשראתה ששום דבר לא קורה והרב ממשיך ללמד כרגיל היא החליטה לפנות לרשויות בצעד חריג לאישה חרדית.

לדבריה, אנשי הקהילה לא ראו את הצעד שעשתה בעין יפה. "הם הפכו את החיים שלי לגיהנום ותיארו את זה כאילו השתגעתי", סיפרה. בעקבות האירוע נאלצה המשפחה לעבור לעיר אחרת.

בינתיים, שנתיים אחרי, החקירה נמשכת למרות שהרב נחקר פעם אחת בלבד. פרקליטתו של החשוד מסרה בתגובה כי: "מרשי מכחיש מכל וכל את החשדות נגדו. הוא נחקר פעם אחת ויחידה לפני שנתיים, עובדה המצביעה על חולשת הראיות. אין לנו ספק כי הפנייה לתקשורת נועדה לשם הפעלת לחץ בלתי ראוי על הפרקליטות".