מעצר הנאשם הוארך. אילוסטרציה
הטריד עשרות נשים, אילוסטרציה | צילום: zurbagan, 123RF

כתב אישום הוגש היום (חמישי) נגד עובד מאפייה בן 23 מחיפה אשר הטריד מינית עשרות נשים. הצעיר חשוד כי בעשרות מקרים צילם נשים, חשף את עצמו בפניהן והטריד אותן על רקע מיני באופנים שונים.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות 

פרקליטות מחוז חיפה באמצעות עו"ד יוסי גימפל, הגישה לבית משפט השלום בחיפה כתב אישום נגד עובד מאפייה בחיפה בן 23 בגין מעשה מגונה, פגיעה בפרטיות ושיבוש מהלכי משפט.

על פי כתב האישום, בין אוגוסט 2013 ליוני 2016 עבד הנאשם כמוכר במאפייה בחיפה. בתקופה זו הטריד מינית מספר נשים שעבדו עמו. במקרה אחד התקרב מאחור לעובדת שלבשה חצאית, התכופף וניסה לצלם את איבריה המוצנעים. כאשר הבחינה במעשיו אמרה לו שתזמין משטרה ועזבה את החנות.

לאחר דיווחה למשטרה הנאשם הסתיר את הטלפון בחצר של בניין סמוך. שוטר שהגיע למקום דרש שימסור את המכשיר והנאשם טען כי הוא "שבר אותו וזרק אותו לים", אך הטלפון אותר על ידי אזרח וחשף עשרות מקרים נוספים.

על פי עדויות שנמצאו במכשירו הנייד, במספר רב של הזדמנויות צילם הנאשם בווידאו באמצעות המצלמה בטלפון, נשים שאינן מוכרות לו וזאת ללא ידיעתן וללא הסכמתן, כשהוא שומר את הצילומים בטלפון. בכתב האישום מפורטים עשרות מקרים בהם הטריד מינית נשים.

ב-62 הזדמנויות שונות, צילם הנאשם נשים כאשר הוא מתמקד עם המצלמה בישבנן, בחזה שלהן ובאיבר מינן מעל בגדיהן. ב-40 הזדמנויות נוספות, צילם נשים, כאשר הוא מתמקד עם המצלמה בישבנן, בחזה שלהן ובאיבר מינן מעל בגדיהן ותוך כדי כך, הוציא את איבר מינו ממכנסיו.

בנוסף, ב-6 הזדמנויות, הנאשם הצמיד את איבר מינו לישבנן של הנשים וניסה לחכך בהן את איבר מינו. ב-21 הזדמנויות נוספות, צילם הנאשם נשים כאשר הוא מתמקד עם המצלמה בישבנן, בחזה שלהן ובאיבר מינן מעל בגדיהן, קירב את שפתיו לישבנן וביצע תנועות המדמות נשיקה לעבר ישבנן.

ב-13 הזדמנויות נוספות, הכניס את הטלפון הנייד שלו בין רגליהן של נשים אשר לבשו חצאיות וצילם את רגליהן, תחתוניהן, איבר מינן וישבנן. בנוסף, בשתי הזדמנויות שונות, בתחנת אוטובוס, הוציא הנאשם את איבר מינו ממכנסיו, בזמן שנשים יושבות בתחנה.