לאחר שהואשמה במעורבות באירוע בו הותקפו מאבטחים בבית החולים איכילוב, אליה קדוש שוב מסתבכת. על פי החשד, תקפה קדוש אמש (רביעי) נהג מונית שהסיע אותה לבית החולים וולפסון.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

על פי החשד, כשהגיעו השניים לפתח בית החולים, סירבה קדוש לשלם לנהג מסיבה שטרם ידועה ובין השניים התפתח ויכוח. קדוש יצאה מהמונית וכשנהג המונית יצא מהרכב ועקב אחריה, סטרה לו. היא נלקחה לקבלת בטיפול ברפואי לשמו הגיעה לבית החולים, ולאחר מכן היא תעוכב על ידי המשטרה לחקירה.

"לפני זמן קצר הגיעה תושבת יפו כבת 19 לבית החולים וולפסון באמצעות מונית", מסרה המשטרה. "על פי החשד, ויכוח שהתגלע בין החשודה לבין הנהג הסתיים בתקיפת הנהג. המשטרה פתחה בחקירת נסיבות האירוע".

ביום ראשון הוגש כתב אישום נגד החבורה שתקפה את המאבטחים בבית החולים איכילוב לפני כשבועיים. הסיפור התחיל בקדוש, צעירה מיפו, שהגיעה לאיכילוב לקבל טיפול למחלה נדירה שהיא לוקה בה. כתב האישום מתאר כיצד הכו את המאבטחים ללא רחמים וגרמו לפציעתם, אבל קדוש מתקשה להתנצל: "לא מבקשת סליחה מאף אחד, לא מאמינה בסליחה". קדוש מואשמת כעת בעבירות של איומים ותקיפת שוטרים על כך שלקחה חלק בתופעה הפסולה של אלימות נגד צוותים רפואיים.