הפציעה של ש' בידה (צילום: באדיבות המשפחה)
הפציעה של ש' בידה | צילום: באדיבות המשפחה

בעקבות התקרית האלימה במלון "המלך שלמה" שהתרחשה לפני ראש השנה באילת במהלכה נדקרה ש', צעירה בת 17, על ידי אזרח ירדני שעבד במקום, הוחלט אתמול (שני) להשאיר את החשוד במעצר עד תום ההליכים. לפי כתב האישום מיוחס לו עבירות של פציעה בנסיבות מחמירות והחזקת סכין שלא כדין. בריאיון לחדשות 2 Online מדברת המתלוננת לראשונה, ומספרת מה קרה באותם רגעי אימה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בשיחה מספרת ש' כי לדעתה לא היה מדובר בתקיפה על רקע לאומני כפי שסברו רבים - אלא בניסיון אונס: "ברגע שהוא הסתכל עליי בחדר הייתי בטוחה שהוא הולך לאנוס", היא מספרת. "הוא לא בא לגנוב, הוא חיכה לעשות משהו מיני, להטריד אותי".

ש' אישרה כי היא אכן תלתה שלט "נא לא להפריע", אך המנקה התעקש להיכנס בכוח בכל זאת. "הוא הציב לי עובדה שהוא שם בחדר את הנייר אז הכנסתי אותו ועמדתי איתו בכניסה לדלת", היא מוסיפה. "כשהוא בא לצאת הוא נעמד מולי וסגר עלי את הדלת, לא הבנתי מה הוא רוצה. הוא הסתכל עלי כמה שניות ברצף בצורה מגונה ואז הוא הוציא את הסכין, בא אליי לכיוון הצוואר ותפסתי את להב הסכין שהוא החזיק וכך נפצעתי. לא חשבתי בהגיון, ניסיתי להגן על עצמי".

"לא יכולה להסתובב ברחוב לבד"

לדבריה, לאחר זמן קצר של מאבק היא הצליחה לטרוק את הדלת על המנקה ולאחר מכן יצאה מהמרפסת כדי להיכנס מבחוץ לחדר הסמוך של אביה. "אבא שלי שמע את הצעקות ויצא לראות מה זה", מוסיפה ש'. "זה לא היה צעקות רגילות והמנקה ראה אותו בסוף המסדרון וברח. אבא שלי חזר לחדר והוא ראה אותי. הייתי מלאה בדם".

מעבר לפציעה הפיזית, מספרת ש' גם על התחושות הקשות שהגיעו לאחר המקרה. "נורא קשה לי, זה לא קל, לא רציתי שככה תיגמר החופשה שלי. הוא לא נורמלי, אני לא אשמה בסיפור, זה הוא. אני לא יכולה להסתובב ברחוב לבד, הוא כל הזמן עולה לי לראש. אני חיה בפחד. אמרו לי שיצאתי גיבורה אבל הלוואי שזה לא היה קורה".

עם זאת, העובדה שהוגש נגדו כתב אישום גרמה לסוג של שיפור במצבה הנפשי. "יש לי הקלה שהוא לא משוחרר ושהוא לא יכול לפגוע כי הוא במעצר", מסכמת ש' את החוויה הקשה. "כל החיים שלי אני באילת וזה נורא רגיל, לא העלתי על דעתי שזה יקרה לי במלון או בחדר".