משטרת מרחב איילון עצרה באחרונה 2 בני אדם, תושבי חולון בני 18 ו-29, בחשד שהיו מעורבים בתקיפה ודקירה של אדם אחר. הרקע לאירוע, קשור לסירובו של הקורבן לצאת מהקיוסק בו עבר אחד החשודים. היום (רביעי), בתום חקירה שנוהלה במשטרת מרחב איילון והובלתו של פקד יניב בן-עמי, הוגש נגדם כתב אישום בבית משפט השלום בת"א.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

לפני כשבועיים, התקבל במוקד המשטרה דיווח על אירוע דקירה בחולון. לאחר חקירה של שוטרי מרחב איילון במשטרה, נעצר אחד מעובדי הקיוסק. על פי החשד, הקורבן, שהיה שיכור, נכנס לקיוסק וביקש לרכוש מוצר. העובד החשוד, מסיבה שאינה ברורה, החל לנסות ולהוציא אותו מהמקום. לאחר שנתקל בקושי להוציאו, קרה לחברו - גם הוא עובד החנות. השניים החלו לתקוף את הקורבן באלימות, תוך שהם בועטים בו בכל חלקי גופו.

בהמשך, על פי החשד, לקח אחד החשודים מכשיר חד ודקר את הקורבן בבטנו. גם כאשר התמוטט ונשכב הקורבן על הרצפה, המשיכו החשודים להכותו בבעיטות בכל חלקי גופו. שני החשודים, כאמור, נעצרו על ידי המשטרה ושהותם במעצר הוארכה במהלך החקירה, שנוהלה בהובלתו של פקד יניב בן-עמי. היום הוגש נגדם כתב אישום בבית משפט השלום בגין המעשים שמיוחסים להם.