המשטרה מחפשת קורבנות נוספים (צילום: דוברות המשטרה)
המשטרה מחפשת קורבנות נוספים | צילום: דוברות המשטרה

שלושה חשודים בביצוע מעשים מגונים בקטינים נעצרו אתמול בטבריה בתום חקירה סמויה של המשטרה. מחומרי החקירה עולה שהחשודים, המשתייכים לקהילה החרדית בעיר, ביצעו מעשים מגונים ומעשה סדום במספר קטינים ובגירים לאורך שנים והיום (חמישי) הוארך מעצרם.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

על פי החשד, שלמה אוחנה, 47, שמעון שריקי, בן 42 ועדי דהרי, בן 42, נהגו לבצע את זממם בבתים, בבתי כנסת ובמקומות ציבוריים שונים. אתמול הפכה המשטרה את החקירה לגלויה ובשעות הערב המוקדמות החשודים נעצרו ונחקרו.

היום הם הובאו לדיון בהארכת מעצרם בבית משפט השלום בטבריה. מעצרו של שלמה אוחנה הוארך ב-8 ימים ומעצרם של השניים האחרים הוארך ב-5 ימים.

המשטרה מבקשת את עזרת הציבור לצורך איתור קורבנות נוספים. כל היודע דבר על מקרים נוספים או יכול לסייע במידע נוסף מתבקש לדווח למוקד 100.

עו״ד לימור אזולאי שמייצגת את שלמה אוחנה מסרה בתגובה: "מרשי כופר בהאשמות כנגדו, משתף פעולה עם חוקריו ואף הארכת המעצר היום הייתה בהסכמה והכול על מנת לתת ליחידה החוקרת לבצע את החקירה ולהפיג החשדות המיוחסות למרשי. מרשי מאמין כי היחידה החוקרת תגיע למסקנה כי לא היו דברים מעולם בעניינו של מרשי".

עו"ד לירון מלכה שמייצגת מטעם הסניגוריה הציבורית את עדי דהרי ושמעון שורקי מסרה: "החשודים הינם אנשים נורמטיביים ובעלי משפחות. המדובר בטענות על מעשים לכאוריים, שנעשו לפני שנים רבות ולא היה מקום כלל לעוצרם".