אילוסטרציה (צילום: zurbagan, 123RF)
חשד: בן 60 ביצע עבירות מין בנערה | צילום: zurbagan, 123RF

בן 60 מדרום השרון נעצר בחשד כי במשך מספר שנים ביצע מעשים מיניים בנערה לה הוא משמש כמשפחת אומנה במשך שנים, היום (שלישי) הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

החשד עלה לאחר שנפתחה חקירת חשד של בעילה אסורה בהסכמה כשתושב אלעד, בן 22, קיים מערכת יחסים מינית עם הנערה. עם התפתחות החקירה התפתחות החקירה עלה החשד כי אביה, שמשמש לה משפחת אומנה, ביצע בה מעשים בעלי אופי מיני אסור.

לפני יומיים גבר כבן 51 נעצר בביתו שבמועצה האזורית מטה יהודה, בחשד שאנס מטפלת זרה שסעדה את אביו הקשיש במשך מספר שבועות. היום הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו. בשעות הלילה התקבל דיווח במוקד המשטרה, אודות חשד לפיו מטפלת זרה נפגעה מינית על ידי בנו של הקשיש שאותו היא סועדת.

מיד עם קבלת הדיווח הגיעו חוקרי המשטרה לבית החשוד ועצרו אותו. מדוברות המשטרה נמסר כי החוקרים גבו במקביל עדויות ואספו ממצאים וראיות נוספים במקביל להובלת החשוד לחקירה בתחנת מטה יהודה. העצור חשוד בביצוע עבירות מין חמורות, בהן אינוס, מעשה סדום והטרדה מינית. "במשך כל שעות הלילה ועד הבוקר טיפלנו בחקירה הרגישה שכללה את מעצרו המיידי של החשוד", ציינו החוקרים. "גבינו עדויות רבות וביצענו פעולות חקירה מורכבות במטרה להגיע לחקר האמת".