ביצע מעשי סדום בקטינים במקווה
ביצע מעשי סדום בקטינים במקווה | צילום: תמר הירדני

גבר בן 66 המתחזק מקווה בירושלים נעצר אמש (שני) בחשד לביצוע עבירות מין חמורות בשלושה אחים קטינים בגילאי 16-13 במהלך שהותם במקום. בית המשפט האריך היום את מעצרו בשלושה ימים והחקירה בעניין נמשכת.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

חקירת הפרשה החלה עם הגשת התלונה נגד החשוד על ידי רב ישיבה בעיר, לפיה הקורבנות סיפרו לו כי במקווה שאליו הם נוהגים ללכת בדרום העיר עובד אדם המבצע בהם עבירות מין במשך תקופה ארוכה.

חוקרי המשטרה גבו את עדותם של הקטינים בני ה-15 וה-16 וכן זומנה גם חוקרת ילדים על ידי גורמי הרווחה עבור הקטין בן ה-13. החקירה מלווה בהוריהם של הילדים.

עם התקדמות החקירה ואיסוף הראיות וממצאים נוספים, איתרו החוקרים את זהות החשוד ועצרו אותו. החשד המיוחס לו כולל ביצוע מעשים מגונים ומעשי סדום בקטינים מתחת לגיל 16.

מהחקירה עולה כי על פי החשד, במשך מעל שנה נהג החשוד המתנדב לתחזק את המקום, להוביל את הילדים ביחידות למקלחות המקווה, ושם ביצע בהם עבירות מין קשות.

מהמשטרה נמסר כי "עבירות מין המבוצעות בניגוד לרצונם של הקורבנות, בייחוד נגד קטינים הם מהתיקים הקשים שעליהם שמה משטרת ישראל את הדגש ופועלת ביד קשה ובלתי מתפשרת בכל האמצעים העומדים לרשותה על מנת להביא את החשודים לדין".