נתניהו טענה:
בקשה לסגור את התיק נגד מני נפתלי | צילום: פלאש 90 - יהונתן סינדל, חדשות

"מעלילים עליו עלילות, סגור את התיק נגדו": בעקבות התחקיר ששודר בשבוע שעבר בתכנית "עובדה", הפנה עורך דינו של מני נפתלי, ששימש אב הבית במעון ראש הממשלה, מכתב ליועץ המשפטי אביחי מנדלבליט, בו הוא מבקש בדחיפות לגנוז את התיק נגד נפתלי, כלפיו הועלו טענות לפיהן הטריד מינית עובדת.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

"חיזוק לתיאוריית הקונספירציה ולתפירת תיק חקירה למרשי ניתן לשאוב מדבריה של גברת ורד סוויד שמילאה תפקיד ציבורי חשוב בלשכת ראש הממשלה בתכנית 'עובדה', מהם עולה כי רעיית ראש הממשלה פנתה אליה וביקשה את עזרתה לגייס "מניין נשי" נגד מרשי", מציין עו"ד אבי מנצור.

"ואם לא די בכך, התגייסה משטרת ישראל, אם כי באיחור רב, להצטרף ל'מניין', אשר נקרא להציל את 'המעוז האחרון של העם' והורתה להפקיע מידי מרשי את התקווה האחרונה שלו לפרנס את משפחתו בכבוד - את הרישיון לנשיאת כלי ירייה - ולגרום בכך לפיטוריו", הוסיף פרקליטו של נפתלי.

אין תמונה
עו"ד אבי מנצור"אבקש להורות למשטרת ישראל לפתוח בחקירה פלילית נגד כל מי שרקם להעליל על מרשי ולהפלילו בעבירות פליליות חמורות, אשר פגעו בשמו הטוב ובפרנסתו", סיכם את מכתבו. "אבקש לגנוז את תיק החקירה מחוסר אשמה פלילית ולהורות למשטרת ישראל להסיר את התנגדותה להחזרת הרישיון לנשיאת נשק שהוענק לו לאלתר".