צילום ארכיון
צילום ארכיון | צילום:

חשד לתקיפה מינית של חסר ישע: מטפל זר כבן 30 נעצר אמש (חמישי), בחשד שביצע מעשה מגונה בגבר קשיש בו הוא מטפל. ילדיו של הקשיש הגישו תלונה במשטרה והמטפל נעצר בחשד למעשה מגונה בחסר ישע.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

הגבר נשאר לטפל בגבר קשיש לאחר שתחילה סייע לאשתו, שהייתה בשנות ה-80 לחייה, במשך כחודש וחצי. לאחר מותה המשיך לטפל באב.

ילדיהם של בני הזוג, תושבי בני ברק, החליטו להתקין מצלמות בבית והבחינו כי המטפל נוהג לעבור למיטת האב ומבצע בו, על פי החשד, מעשה מגונה. הם הגישו תלונה במשטרה נגדו, והוא נעצר. מעצרו הוארך על ידי בית משפט השלום בתל אביב בארבעה ימים. 

אין תמונה
ח"כ שמולי, ארכיון

ח"כ איציק שמולי מהמחנה הציוני אמר בעקבות הדיווח: "למדינת ישראל אין טיפת מושג את מי היא מכניסה כדי לטפל בדור ההורים והסבים שלנו. אין קריטריונים, אין בקרה, אין פיקוח - כלום. פשוט הפקרות: מי שבא ברוך הבא, ומי שמשלם את המחיר זה עוד קשיש סיעודי שהוכה או טולטל בחוזקה או עוד קשישה חסרת ישע שנקשרה לגדר ברחוב בזמן שהמטפלת בשופינג או במספרה".

"הגיע הזמן לעשות סוף בברדק הזה. במושב הקרוב נקדם חקיקה שתשים סוף להפקרות הזאת: גם תקשיח את תנאי הכניסה וגם תהדק משמעותית את הבקרה", הוסיף שמולי, "אין לנו דור מייסדים אחר. ואין לנו גם שום זכות לקבל בהשלמה או בשלווה כל מעשה של התעללות, התעמרות או השפלה שמופנים באמת אל החלשים ביותר בחברה".

לפניות לכתב: AzriA@Ch2news.tv

לעמוד הפייסבוק של עזרי עמרם