תמונות ממצלמות אבטחה חושפות את התקרית האלימה בה תקפו שני צעירים נתין זר ממוצא סודני והכו אותו עד מוות. בתיעוד המיוחד ניתן לראות את האכזריות הבלתי נתפסת של הצעירים, וגם את החובשים המגיעים למקום, ולא מפנים את הפצוע.  

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

פרקליטת מחוז מרכז הגישה ביום ראשון השבוע כתבי אישום נגד דניס ברשיבץ בן 20 מפתח תקווה, וצעיר נוסף, קטין כבן 16 בחשד להריגתו של נתין זר ממוצא סודני. על פי כתב האישום הצעירים הכו את הנתין הזר עד שאיבד את הכרתו ואז ברחו מהמקום. מספר ימים לאחר מכן נקבע מותו בבית החולים.

מכתב האישום עולה כי הנתין הזר פנה למספר נערות שישבו באזור כיכר העירייה בפתח תקווה. לאחר שנבהלו מנוכחותו הגיע הקטין והחל לצעוק לעברו. הנתין הזר הרים את ידיו והחל להתרחק מהמקום. בשלב זה בעט הקטין בגבו והשליך לעברו פחית בירה.

בהמשך ניסה הנתין הזר לעזוב את המקום אז החל הקטין לתקוף אותו שוב, הפיל אותו על הקרקע והחל לבעוט בו בכל חלקי גופו. באותה עת התקרב לאזור ברשיבץ ששהה בסמוך. בעוד הנתין הזר מנסה להתרומם, בעט בו ברשיבץ והטיח את ראשו במדרכה.

ברשיבץ המשיך לבעוט ולהכות את הנתין הזר בעוד הוא שרוע על הרצפה. על פי כתב האישום בתקיפתו האחרונה של ברשיבץ נשמע חרחור מצדו של הנתין הזר ובשלב זה נמלטו השניים מהמקום. ארבעה ימים לאחר התקיפה נפטר הנתין הזר בבית החולים.

ממדא נמסר בתגובה: "מבדיקת האירוע המתואר, עולה כי בשעה 00:33 הוזנק אמבולנס למקום ומצא את האזרח כבן 40 מתהלך ללא סימני אלימות נראים לעין. האזרח סירב להיבדק ועזב את המקום. כעבור כשעה וחצי התקבלה קריאה נוספת לאותו מקום וצוות האמבולנס שהגיע בשעה 02:12 הבחין באזרח כשהוא שרוע על המדרכה, בהכרה מעורפלת ועם חבלת ראש. הם העניקו לו טיפול רפואי מיידי ופינו אותו לבית החולים".