חשד לרצח נוסף בצפון: היום (שלישי) נמצאה ויג'דאן אבו חמיד בת 17 ללא רוח חיים בפארק הסמוך ליישוב כסרא-סמיע, שעות ספורות לאחר שנמצאה גופה של צעירה כבת 20 באזור מגדל. הדיווח על האירוע למד"א התקבל בשעה 14:40: חובשים ופראמדיקים של מד"א מצאו סימני אלימות על גופה וקבעו את מותה. נסיבות האירוע עדיין נבדקות.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"מצאו אותה דקורה בפארק הסלעים והמשטרה מבצעת את הזיהוי הפלילי", סיפר נביה אסעד, ראש מועצת כסרא-סמיע סיפ. "אביה זיהה אותה בשטח. היא הייתה ילדה בכיתה י"א ממשפחה מאוד מכובדת. אביה אדם רציני ומכובד בכפר ואין שום סיבה מבחינת המשפחה לאירוע כזה נורא. אי אפשר לדעת מה היה שם ואין לנו פרטים".

גלעד יוסף, פראמדיק מד"א שהגיע למקום, סיפר: "ראינו נערה כבת 15 כשהיא ללא רוח חיים עם סימני אלימות קשים. ניסינו להעניק לה טיפול רפואי אך הפציעות שלה היו קשות ונאצלנו לקבוע את מותה במקום".

זירת רצח, אילוסטרציה (צילום: מיכה שמילוביץ, חדשות 2)
ארכיון | צילום: מיכה שמילוביץ, חדשות 2

מוקדם יותר הבוקר נמצאה גופתה של תהילה נגר בת 31 תושבת קיבוץ גינוסר סמוך לצומת מגדל באזור הכינרת. כוחות משטרה גדולים שהוזעקו למקום פתחו בחקירה, כשהרקע למעשה לא ברור בשלב זה.

"כשהגענו למקום ראינו צעירה בשנות ה-20 עם סימני אלימות קשים בפלג גופה העליון שוכבת בשולי הכביש", סיפר מאיר אשרף, פרמדיק מד"א שהגיע לזירה. "היא הייתה ללא רוח חיים, ובתוך זמן קצר נאלצנו לקבוע את מותה".

ארכיון (צילום: דוברות משטרה מחוז צפון)
זירם הרצח,ליד מגדל, הבוקר | צילום: דוברות משטרה מחוז צפון

"לא היה שום דיווח ביומיים האחרונים על נעדרת באזור הזה, כלומר מבחינתנו זהותה עדיין לא ידועה", סיפר גורם משטרתי לחדשות 2 Online. "היא נמצאה על ידי עובר אורח מוטלת בצדי הדרך עם סימני אלימות קשים. החקירה הועברה עכשיו למחלק רצח ביחידה המרכזית של מחוז צפון".