פרסום ראשון - התקדמות בחקירת הנקמה בהוצאה לפועל: גורמים המעורים בחקירת מקרה התקיפה של נציגי ההוצאה לפועל לפני 4 ימים אמרו הבוקר (שני) כי "התקרבנו צעד נוסף לעבר החשוד".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

אותו גורם אמר ביחס לקבלן הבנייה תושב חורה החשוד בתקיפה כי "אני ממליץ לו להסגיר את עצמו לפני שנגיע אליו. אנחנו מבינים למה הוא בבריחה, הוא היה אמור להיות בכלא במסגרת הליך פלילי אחר שמתנהל נגדו. יחד עם זאת, נגיע אליו". במשטרה סירבו להתייחס לפרטי החקירה ואמרו שהחקירה נמשכת.

"עיקל את המעקלים"

כבר ארבעה ימים מתקיים מצוד אחר החשוד, שהפך באמצעות טרקטור רכב של אנשי הוצאה לפועל שהגיעו לגבות ממנו חוב. אתמול שודר במהדורה המרכזית תיעוד מהאירוע, שפורסם ברשתות החברתיות בימים האחרונים. החשוד, מצידו, ירד למחתרת - למרות, ואולי בגלל, שהוא אמור להיכלא בקרוב.

מדובר בקבלן עפר מהיישוב הבדואי חורה בנגב, עבריין בעל עבר פלילי עשיר שאמור להיכנס לכלא על עבירות אלימות אחרות בעוד כמה שבועות. בתיעוד נראים נציגי חברת קבלן מטעם ההוצאה לפועל, שהגיעו לאתר בנייה על מנת לגבות מהאיש כסף.

כפי שניתן לראות בתיעוד, הגובים לקחו מהאיש ג'יפ שחור בשל חוב: בהתחלה הוא ניסה למנוע מנציגי ההוצאה לפועל לנסוע מהמקום. בשלב זה התערב נציג אחר של ההוצאה לפועל וייתכן שאף הלם בקבלן, שמצידו לא נותר חייב: הוא נכנס לטרקטור והפך את מכוניתו של אחד מאנשי ההוצאה לפועל.

"אין צדיקים גדולים בסיפור הזה"

שוטרי תחנת פתח תקווה לא מצליחים לפי שעה לאתר את הקבלן ולהביא אותו לחקירה. עו"ד אילן אזולאי, פרקליטו של הקבלן הדרוש לחקירה, אמר: "על פי המידע שקיבלתי ממשטרת ישראל, מחפשים לקוח שלי. לא הצלחתי ליצור איתו קשר. משטרת ישראל טוענת שהוא בבריחה".

לפני שהוא נמלט, החביא החשוד את הטרקטור באזור סירקין בפתח תקווה - שם איתרה אותו המשטרה. מי שצפויים להיחקר כמוהו באזהרה הם נציגי ההוצאה לפועל בחשד לתקיפה: מקור המצוי בתיק החקירה אמר אתמול: "צדיקים גדולים אין בסיפור הזה".