יזם הנדל"ן אלון קסטיאל, שנגדו הועלו בסוף השבוע האחרון טענות על תקיפות מיניות של נשים, מגיב לראשונה. בשיחה עם "תכנית חיסכון" הוא אומר: "רצחו אותי, לקחו לי את החיים. האמת תצא לאור".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

היום, לאחר הפרסומים על עדויות נוספות נגד קסטיאל בגין הטרדות ותקיפות מיניות שביצע לכאורה בנשים שאותן הכיר במועדונים בתל אביב - במשטרה מנסים כעת להגיע אל אותן מתלוננות ולבדוק את הטענות. מדובר באותן הנשים שאמנם העידו כי קסטיאל תקף אותן מינית, אך לא הגישו תלונה.

במשטרה הבהירו כי הם מודעים לפרסומים הרבים אודות איש הנדל"ן, אך הדגישו שעל פי החוק בישראל על מנת לפתוח בחקירה יש צורך בהגשת תלונה.

עדות אחרת וקשה במיוחד פורסמה של אישה שטוענת כי קסטיאל קיים עמה יחסי מין כשהייתה מחוסרת הכרה. העדות חדשה שפורסמה כוללת גם שיחה שתועדה בין האישה לקסטיאל. "לי זכור מין די אינטנסיבי בשולחן ובמרפסת", כתבה האישה לקסטיאל בהודעה. "הייתי מאוד שיכורה והזיכרון נמחק לי. בכיתי".

את העדויות חשפה העיתונאית שרון שפורר מהאתר "המקום הכי חם בגיהנום". "החשיפה הזו הגיעה כולה מהעולם הגברי", הסבירה שפורר, "מבעלי מועדונים שהרחיקו אותו ומדי.ג'יי שהיה עד לכמה תקריות. עד כה הגיעו אלינו שש תלונות ויש כאלה שעדיין לא פרסמנו".