בפנים גלויות, אחת הצעירות שטוענות שאלון קסטיאל תקף אותן מינית מדברת - ולא חוששת: לאחר ששתי תלונות נגדו כבר הוגשו למשטרה, מספרת נעמה אלכס לוי בריאיון לחדשות 2, איך מצאה את עצמה בורחת מדירתו של קסטיאל לפנות בוקר, כשניסה לתקוף אותה. לאחר שכתבה פוסט מצמרר בפייסבוק בו תיארה את שעבר עליה - היא מספרת למצלמה על ההחלטה להיחשף ולתאר את שאירע.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

העובדה שנשים רבות לא ידעו שהן קורבנות ואף חשו בושה - היא זו שגרמה לה להתראיין בפנים גלויות: "הרגשתי כעס, אבל גם מהר מאוד כיסתה את זה איזושהי מוטיבציה מאוד מאוד חזקה ואימפולסיביות", מספרת לוי, "באותו רגע כתבתי את הפוסט ושיתפתי את הכתבה, באותו רגע. בלי לחשוב בכלל".

"אני מרגישה שבלחשוף את הפנים שלי, באומרי את אותם דברים, זה אקט של לאהוב את עצמי, להיות גאה בעצמי, שאני באה וחושפת, שאני לא מפחדת כשבעצם לפני שלושה ימים הסיפור הזה היה משהו שגם אני לקחתי חלק בשתיקתו", היא מוסיפה. "לא מעט אנשים בעיר יודעים איך אלון מתנהג והם לא עושים כלום".

עדותה של א': "התעוררתי כמו מחלום בלהות, לא יכולתי להוציא מילה"

מוקדם יותר היום גוללה צעירה נוספת, א', את גרסתה לאירועים: "הוא התחיל לקנות לי משקאות, היה מאוד נדיב. המשכנו למקום אחר, והתחלתי להרגיש ערפול ולא של אלכוהול. אני אדם שתמיד בשליטה מוחלטת, ומצאתי את עצמי מעורפלת ועם בלקאאוטים. ואז הוא נישק אותי. שיתפתי פעולה, לא הייתי במצב להתנגד".

משם המשיכו השניים לדירתו של קסטיאל, לטענתה. "אני לא זוכרת איך הגענו, שם יש לי את הבלקאאוט הכי גדול, שאני לא יודעת כמה זמן הוא נמשך, אולי אפילו איבדתי הכרה", סיפרה עוד. "לא זוכרת שהגעתי אליו הביתה, לא זוכרת שעליתי, שנכנסתי בדלת, בטח לא שהתפשטתי או שעשיתי איתו שום דבר מיני".בשלב הזה, תיארה, חזרה א' להכרה חלקית. "פתאום אני מתעוררת, כמו שמתעוררים מחלום בלהות מאוד קשה, בבהלה, כאילו פתאום פוקחת עיניים ומבינה באיזו סיטואציה אני נמצאת, שאני לא יודעת איך הגעתי אליה", תיארה את גרסתה.

"אני קולטת שאני בוכה עם דמעות, אבל מעבר לזה, ככל שההבנה מחלחלת לי אני לא מצליחה להגיב, להתנגד, להוציא מילה. הערפול הוא אדיר. אני מוצאת עצמי במצב שהוא עושה מה שהוא עושה, בכלל לא רואה או מתחשב בזה שיש שם מישהי. לא יכולתי לזוז וזה כואב לי ואני בוכה, אבל לא הצלחתי להוציא מילה".

קסטיאל מכחיש: ערך בדיקת פוליגרף


אלון קסטיאל, מצדו, מכחיש בתוקף את המיוחס לו ומוסר כי "לא היו דברים מעולם וכי זוהי עלילה קשה ולא נכונה". קסטיאל הגיע הבוקר (שני) לבדיקת פוליגרף פרטית ששילם בעבורה, ושאינה קבילה בשל כך בבית המשפט. בבדיקה הוא נשאל האם אי פעם היה ברשותו או שהשתמש בסם הנקרא סם אונס - והשיב "לא".

עוד נשאל קסטיאל האם קרה אי פעם שהשתמש בסם אונס לפיתוי הבחורה לפני קיום יחסי מין - והשיב "לא". מסיכום תוצאות הבדיקה עולה כי לא אובחנו סימנים המאפיינים שהנבדק (קסטיאל) דובר שקר בתשובותיו לשאלות הרלוונטיות שנשאל.