"מאמינות לך". נשים מביעות תמיכה | צילום: חדשות 2

לאחר שאתמול האריך בית המשפט ב-8 ימים את מעצרו של יזם הנדל"ן אלון קסטיאל בחשד לביצוע שורה של עבירות מין, הגיעו היום (חמישי) שתיים מהמתלוננות לעימות ראשון עם קסטיאל. מחוץ לתחנת המשטרה התייצבו כ-20 מפגינות, שבאו להביע את תמיכתן במתלוננות. "זה לא סיפור של האמת שלי מול האמת שלו", טענה זוהר להט, אחת המתלוננות נגד קסטיאל. "יש אמת, אמת אחת, וזהו".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק 

המפגינות הבהירו כי בכוונתן להישאר מחוץ לתחנת המשטרה בתל אביב עד שעות הערב, אז יגיעו שתי מתלוננות נוספות להתעמת עם קסטיאל. המפגינות נשאו שלטים עליהן הכיתוב "אני מאמינה לך" ו"את לא לבד". אחת המפגינות סיפרה לחדשות 2 Online שלהט טענה אחרי העימות ש"קסטיאל שיקר במצח נחושה".

הפגנת תמיכה במתלוננת נגד קסטיאל, ארכיון
שתי מתלוננות כבר עומתו עם קסטיאל | צילום: חדשות 2"אנחנו לא שייכות לשום ארגון, מדובר בהתארגנות ספונטנית", אמרה מארגנת המחאה לחדשות 2 Online. "ראיתי שחלק מהמתלוננות כתבו בפייסבוק שיבואו לתמוך בהן - אז באנו", הסבירה מפגינה אחרת.

קסטיאל בבית המשפט, ארכיון
"הכל היה בהסכמה". קסטיאל | צילום: פלאש 90, חדשות

אתמול בתום חקירת של יותר מ-12 שעות, הוארך מעצרו של קסטיאל ב-8 ימים. קסטיאל נעצר בחשד לביצוע עבירות מין חמורות, כשהסעיף המרכזי הוא החשד לארבעה מעשי אונס. במהלך הדיון סיפרו החוקרים כי 12 נשים כבר הגישו נגד קסטיאל תלונה שתקף אותן מינית, אך הוא בחדרי החקירה דבק בגרסתו כי הכל היה בהסכמה.