זירת הרצח בשומרון (צילום: דוברות מד"א, חדשות)
זירת האירוע בשומרון | צילום: דוברות מד"א, חדשות

תושב יפו נאשם ברצח אשתו: פרקליטות מחוז מרכז הגישה היום (שני) כתב אישום נגד בעלה של הואידה שוא ז"ל, בת 44 מיפו, שנרצחה בסוף חודש אוקטובר סמוך ליישוב ברקן בשומרון. היום הוסר צו איסור הפרסום שהוטל על הפרשה.

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

כתב האישום נגד נאצר שוא בן ה-51 כולל עבירות רצח, שיבוש מהלכי משפט ומסירת ידיעות כוזבות. על פי כתב האישום, שוא עצר את הרכב בדרך מבית אחותו לכיוון יפו. הוא ירד מהרכב והחל לחבוט, בעוצמה רבה, פעם אחר פעם בראשה ובגופה של אשתו בעזרת משקולת ברזל ואבנים שהיו בצד הדרך. לאחר מכן, עלה עוד מכתב האישום, כיסה הנאשם באדמה את המשקולת המגואלת בדם והכניס את המנוחה שזעקה לעזרה חזרה לרכב והמשיך בנסיעה.

כעבור נסיעה קצרה, עצר שוא שוב בשול הדרך. שם, בעודם מחוץ לרכב, המשיך להכות בעוצמה בראשה ובגופה של אשתו באמצעות אבנים. בשלב מסוים, נכתב עוד, חיבר הנאשם אזיקונים זה לזה וכרך אותם בחוזקה סביב צווארה של המנוחה. בנוסף, חתך הנאשם את זרועותיו וגופו מספר חתכים באמצעות חפץ חד. לאחר מכן התקשר למגן דוד אדום וטען כי הפציעות נגרמו משוד אלים.

לטען הבעל, הוא ואשתו שמעו פיצוץ בחלק האחורי של הרכב, עצרו לבדוק את שאירע, כשלפתע הגיחו רעולי פנים, תקפו אותם תוך כדי ביצוע שוד, רצחו את אישתו וגרמו לפציעתו. אך לאחר חקירתו התברר כי גרסתו אינה מתיישבת עם הממצאים בזירה.