רומן עם המנהל? המורה בתגובה ראשונה: הרוחות סוערות ביישוב בגליל, לאחר שפורסמו תמונות אינטימיות של מורה ומנהל בית ספר מקיימים יחסי מין. המורה אמרה הערב (שלישי) בתגובה ראשונה לחדשות 2: "כל העניין הזה הוא שקר וכזב, אני לא עשיתי כלום. אף פעם לא חטאתי, אני פשוט נפלתי קורבן לאנשים שרוצים לחסל חשבונות ביניהם. אני פניתי למשטרה לפטיול ואני מקווה שהאמת תצא לאור בצורה מיידית".

לעדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לחדשות 2 בפייסבוק

בעלה של המורה הגיב ואמר: "הכל שקר וכזב, אנחנו מקווים מאוד שכל הסיפור הזה ייחשף והאמת תצא לאור. פשוט עניין של חיסול חשבונות פנימי בין אנשים מסוימים, שאנחנו כביכול הקורבן שנפל באמצע".

מנהל בית הספר הוצא הבוקר מהמתחם של המוסד החינוכי כשהוא מלווה בכח משטרתי: מאות הורים הגיעו בשעות הבוקר לבית הספר, עמדו מחוץ לשער, ודרשו שהמנהל ייצא מחדרו בעקבות תמונות שהופצו בהן הוא נראה מקיים יחסי מין עם מורה בתוך בית הספר. א', הורה ששניים מילדיו לומדים בבית הספר, אמר לחדשות 2: "הזדעזענו למראה מה שראינו ואת התמונות שהופצו, זה קרה במשרד שלו ובאחת הכיתות בבית הספר".

בשלב מסויים חלק מההורים הצליחו להיכנס פנימה, אך המשטרה הצליחה להבריח את המנהל ברגע האחרון מכניסה צדדית. הפרשה נחשפה אחרי שהורים לתלמידים בבית הספר התלוננו כי הגיעו אליהם תמונות של מנהל בית הספר ואחת המורות מקיימים יחסי מין לכאורה בתוך המוסד החינוכי. התמונות הופצו ברשתות החברתיות וההורים דורשים כעת שהמנהל יפוטר.

"לבחון רישום פלילי לכל עובד" (צילום: אייל בן יעיש)
דרישה להשעיית המנהל. ארכיון | צילום: אייל בן יעיש

"נרדוף משפטית את כל מי שהפיץ את התמונות"

המנהל עצמו מכחיש את הטענות. בשיחה עם מקורבים אמר המנהל: "התמונות מפוברקות, הגשתי תלונה במשטרה, אני במצב נפשי לא טוב ומקווה לעבור את זה. כל מי שעבד איתי במערכת החינוך יעיד לאן הובלתי את בתי הספר אותם ניהלתי". 

הבעל פנה לחוקר פרטי ואמר כי על פי ממצאי הבדיקה "התמונות מפוברקות. אנחנו נרדוף משפטית ולפי החוק את מי שהפיץ". עזיז אבו רג'ב, החוקר הפרטי שנשכר על ידי המורה ובעלה טוען כי התמונות בהן כביכול תועדו השניים מקיימים יחסי מין עברו עריכה. לדברי החוקר, "אם כל התמונות שקיבלתי עברו עריכה מקצועית, אין ספק שהמשטרה במקרה זה כמו במקרים רבים לא מיהרה למנוע את הפצת התמונות".

עו"ד בכר יאסין, פרקליטה של המורה, הוסיף: "מרשתי כופרת בכל הדברים המרושעים שמנסים לייחס לה, אין מאחורי התמונות שום אמת. הדברים פוברקו וזויפו על ידי אנשים שרקמו קנוניה". בינתיים, המשטרה חוקרת את התלונות שהגישו המנהל והמורה על פברוק התמונות, ביישוב ממתינים בדריכות לתוצאות החקירה.

מהמשטרה נמסר בתגובה: "הנושא המדובר מוכר למשטרה אך מטבע הדברים איננו נוהגים להתייחס לקיומן של חקירות או לפרטים אודות חקירות מתנהלות".

ממשרד החינוך נמסר בתגובה: "המנהל הגיש תלונה במשטרה על הפצת התמונות. המשטרה חוקרת, הנושא בטיפול המחוז".