חשד לרצח בתוך המשפחה: גבר התקשר הבוקר (רביעי) למשטרה ודיווח כי אביו רצח את אמו. שוטרים שמיהרו לדירת בני הזוג ברמת השרון מצאו את גופת האישה, כבת 70, כשעליה סימני אלימות ואת בעלה עומד לצידה עם סימני חתכים על ידיו. חקירה ראשונית העלתה כי בני הזוג היו בהליכי גירושים ובעבר כבר התלוננה נגדו האישה פעמיים על אלימות ואף הוציאה צו הגנה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האב החשוד ברצח התקשר הבוקר לבנו ואמר לו שפגע באמא. הבן התקשר למוקד 100 של המשטרה, דיווח על האירוע ומיהר לדירת הוריו. בעקבות הדיווח, הגיעו שוטרים לדירת בני הזוג סמוך לשעה 8:30 ופרצו את הדלת, כשבמקביל הגיעו גם צוותי מד"א למקום.

בתוך הדירה הם מצאו את גופת האישה עם סימני אלימות בפלג גופה העליון. בעלה נמצא עומד לידה עם סימני חתכים על ידיו. הוא נעצר והועבר לחקירת המשטרה, ממנה עלה כי בעבר כבר התלוננה בת זוגו פעמיים על אלימות שהפעיל כלפיה. התלונות הוגשו בנובמבר האחרון והחשוד נחקר בסמוך להגשתן.

זירת הרצח ברמת השרון, החודש
חשד לרצח וניסיון התאבדות ברמת השרון | צילום: עזרי עמרם, חדשות 2

במשטרה אומרים כי התיקים הועברו למחלקת התביעות עוד באותו חודש וכי הנרצחת הוציאה צו הגנה בבית המשפט. בדיון שנערך במעמד שני הצדדים הסכימה המנוחה להישאר עם בן זוגה תחת אותה קורת גג אחת ובחדרים נפרדים, ובית המשפט אישר את הצו.

אחיה של הנרצחת אמר לחדשות 2 Online כי בקרב בני המשפחה היה חשש שהוא יפגע בה, אך הדגיש כי רק אתמול בני הזוג ישבו עם עורכי דין והגיעו להבנות לגבי חלוקת הרכוש במסגרת הליך הגירושים שהם עוברים. "כשבנאדם מתחיל עם אלימות ואומר לה: 'אני אשרוף את הכסף ואת הבית ולא אתן לך אותו' אתה חושש, אבל מצד שני הם ישבו והגיעו להבנות, הם הסכימו לחלק את הרכוש. אז אתה מבין שהכל בסדר".

שכנתם של בני הזוג סיפרה. "הוא היה קצת אלים, התרתח מדי פעם. היא הלכה להתלונן, הייתה כל הזמן בקשר עם המשטרה והרווחה. הם היו זוג בעייתי".