המועדון
"לא מבין על מה הרעש", אלנבי 40 | צילום: חדשות 2

בלילה שתועד לפני כחמישה חודשים במועדון "אלנבי 40" שבתל אביב, זכה ג' לכינוי "המעודד". הוא היה זה שאחז במיקרופון וליווה את האקט המיני שהתרחש על הבר בקריאות עידוד, אתמול הוא כבר הפך לחשוד בעבירות פליליות. "אני קצת מתקשה להבין על מה כל הרעש", אמר בריאיון לחדשות 2.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ג' חזר אל הלילה ההוא, ותיאר את השתלשלות האירועים. "התחילה איזושהי תחרות שבכל פעם העלו בנות לכל סשן של עשר דקות, רבע שעה גג. הבנות השפריצו שם מים, והייתה אווירה מחשמלת של עידוד מהקהל", סיפר. כשנשאל לפשר מעשיו, טען כי לא הייתה לו היכולת להתערב במתרחש: "אם כך, בוא נעצור את כל ה-300 איש שעודדו שם".

"לי היה מזל, ראיתי מופע מין במועדון, ממש אמסטרדם בישראל, באלנבי 40. אם לי היה הכוח כבחור לבדי, לקום ולצעוק - 'עצור, זה לא בסדר' - אז מילא. אבל מי אני שאחליט מה בסדר ומה לא בסדר? לכל אחד יש לו את אמות ההתנהגות שלו. מי שלא מתאים לו, שלא יבוא לבלות שם".

בניגוד לגרסה הראשונה שמסרה במשטרה אחרי פרסום הסרטונים בערוץ 10 וחידוש החקירה, טענה הצעירה בריאיון לחדשות 2 כי עברה אונס. "אם הייתי 'סאחית' כמו שהחבר'ה אומרים היום, לא הייתי מורידה אפילו את הנעליים. שתיתי ברמה כזו שאני חושבת אולי משהו כמו בין 12 ל-15 כוסות אלכוהול. באותו הערב אולי הסכמתי, אבל ההסכמה לא הייתה כשהייתי שפויה".

ג' לעומת זאת, מבטל את דברי הצעירה: "היא זאת שהזמינה את האנשים לעלות על הבר, אז מה קיבינימט האונס? איפה יש פה אונס אם את מזמינה אנשים לעלות על הבר שלא תוך כדי התחרות? איפה נשמע דבר כזה שבחורה שעושה מין אוראלי למישהו היא נאנסת? היא עשתה טעות אולי מבחינתה, היא עשתה שטות, המשפחה שלה היום יודעת מזה ויש בושה גדולה, היא מנסה לצאת מזה תוך כדי שהיא מנסה לשרוף את כל העולם".

הכניסה למועדון, ארכיון
"לכל אחד אמות המוסר שלו", אלנבי 40 | צילום: חדשות 2

המעודד: "היא טיילה עירומה במועדון"

"לא ראיתי אותה שותה אפילו לא כוס אחת", התעקש ג' במהלך השיחה. "היא רקדה, לקחה את אחד המיקרופונים שהסתובבו שם וביקשה עידוד. לא ראיתי אותה שיכורה. היא עמדה יציבה, רקדה והשתוללה. היו רגעים שהיא ירדה לטייל עירומה במועדון. אין לה חשבון לכלום".

חקירתו של ג' ארכה כ-4.5 שעות. הוא טען כי בסך הכל נהג לבלות במועדון ולא היה אחד מצוות העובדים המפעילים אותו. "הוא נחקר בחשד לעבירות אונס, ואנחנו סבורים שהמעשים שהוא ביצע לא עולים עד כדי עבירה פלילית", הסביר עו"ד עדי כרמלי, פרקליטו של ג'. "אנחנו נניח למשטרה לחקור, נשתף פעולה עם החקירה ונלווה אותה עד שתסתיים".

לג' אין גרם של חרטה על אירועי אותו הלילה. את השאלות החוזרות בדבר ניצול הצעירה באותו הערב הוא הודף בזו אחר זו. "אם היתה מצוקה מישהו היה אומר - 'רגע, זה לא בסדר'. אבל לא היתה שום מצוקה. אני בטוח שאם מישהו ממאה האנשים שהיו איתי שם היה רואה שיש פה איזושהי מצוקה היינו קמים ועוצרים את זה".