אלמוני פרץ אמש (שלישי) לדוכן הפלאפל  המפורסם של "פיצה רימון" בקריית אונו וגנב מהמקום רכוש בשווי 15 אלף שקלים. הנוכל תועד במצלמות האבטחה שהותקנו במקום, וכעת מבקשים הבעלים את עזרת הציבור בזיהויו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק במשך 42 שנים מפעילה משפחת אסלאן מקריית אונו את "פיצה רימון" הנחשבת לאחד ממוסדות המזון הוותיקים בעיר. העסקים במקום תמיד התנהלו על מי מנוחות, עד שאמש פרץ למקום אלמוני באישון לילה וגנב מבית העסק רכוש רב בשווי של 15 אלף שקלים וגם כמה מאות שקלים בכסף מזומן.

 

לרוע מזלו של הפורץ, מעשיו תועדו במצלמות האבטחה שהותקנו במקום, ובמהלכם נראה החשוד כיצד הוא מצליח לחדור אל הדוכן הנעול תוך דקה בלבד, לאסוף את הציוד, את הכסף המזומן ולהסתלק מהמקום.

בני המשפחה שצפו בסרטון מבקשים כעת את עזרת הציבור בלכידת הפורץ. "הפרצוף שלו ברור לגמרי בסרטון", אמר עוז אסלאן, מבעלי המקום. מי שמכיר אותו יזהה אותו בקלות ובמהירות".

בני המשפחה מעריכים כי הגנב הגיע עם ידע מוקדם והצליח להיכנס למקום בעזרת מפתח מאסטר שהגיע לידיו. "לפי המהירות והדיוק של הפריצה והגניבה, אני חושב שזה מישהו מהאזור", הוסיף עוז, "זה ממש רוע - כל המשפחה שלנו עובדת כאן".

מזהים את הפורץ? צרו קשר עם מרחב דן של המשטרה במספר 03-6104444