את השיחה בין ראש ארגון הפשע בדרום לבין הרב הידוע יירטה המשטרה בשעה שניהלה חקירה סמויה נגד דומרני. בחינת תמלול השיחה מעלה דבר אחד ברור - בין פינטו לדומרני לא היה רק קשר של רב ותלמיד. פינטו נשמע מעורב או פועל כדי להשיג לדומרני ולאנשיו ויזה לארצות הברית.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

דומרני: רבנו.

הרב פינטו: כן אחי היקר, מה שלומכם צדיק? רבי שלום, הם שואלים, שבוע הבא אתם צריכים לבוא לפה, יסדרו לכם הכל שאתם תיכנסו לפה, זה בסדר? יום שני אתם פה, מסדרים לכם את ה... את הדבר ל-10 שנים. יום שני אתם פה. האם זה יכול לחכות? כי זה ייקח להם 3 שבועות האישורים.

דומרני: הזמן יש לו משמעות...

הרב פינטו: רבי שלום, גם אתה תוכל להגיד להם - תיקחו את זה ותתנו למי שאתם רוצים. אני לא בתמונה, אתם מבינים?

דומרני: בסדר כבוד הרב.

הרב פינטו: תתחילו להתקבל לכיוון יום שני שאתם יוצאים לפה. אנחנו אוהבים אתכם, אחי היקר, אהבה גדולה, ובבקשה צדיק, תדע - אתה בא לפה להתחיל פה חיים חדשים. יש לכם... בעזרת השם, 20 סידורים, מכל דבר אחוז, אתם מבינים?

דומרני: הכל בסדר, כבוד הרב.

הרב פינטו: ואתם באים להתחיל חיים חדשים, תתחילו פה לעבוד בנדל"ן, נתחיל חיים חדשים, שוכחים מהכל.

פינטו מדגיש לאורך כל השיחה כי הוא מסייע לדומרני להתחיל חיים חדשים בארצות הברית. לצורך כך הוא מעורב ממש, מסייע לעבריין הבכיר. בהקלטה נשמע פינטו גם מגדף את ישראל.

הרב פינטו: רבנו, אתם יכולים אחי היקר לנסוע למרוקו ומשם לבוא לפה, זה הכי טוב.

דומרני: בסדר גמור, כבוד הרב.

הרב פינטו: פה, כל דקה במדינה המזופתת הזאתי זה גועל נפש. ארץ הקודש מדינה, ארץ הקודש מדינה מזופתת. אני אוהב אותך אחי היקר ודברים גדולים.

במהלך השיחה הדגיש פינטו פעמיים כי הוא מציע לדומרני לא רק ויזה לארצות הברית. פעמיים מציין הרב "20 אחוז".

דומרני: החיים שלי, החיים, החיים שלי, רבנו.

הרב פינטו: תדע צדיק שזה מעל הטבע זה, ויזה ל-10 שנים זה הכל דברים שאין אותם, זה חיים חדשים, להתחיל מאפס, חיים חדשים ו-20 אחוז.

דומרני: בסדר גמור כבוד הרב.

הרב פינטו: רבנו, 20 אחוז מכל דבר. שלום אחי היקר, אני אוהב אותך.

דומרני לא יצא לארצות הברית והרב פינטו חזר מארצות הברית. בשבוע שעבר הגישה פרקליטות מחוז הדרום כתב אישום חמור נגד דומרני, המייחס לו סדרה של ניסיונות רצח. הרב פינטו ממתין להכרעה בערעורו, לאחר שהורשע בניסיון לשחד את קצין המשטרה תת-ניצב אפרים ברכה ז"ל.

ע"ד רועי אטיאס, פרקליטו של שלום דומרני, מסר בתגובה: "מדובר במסע הכפשה אכזרי שמנהלת משטרת ישראל כנגד רב בישראל, במטרה ברורה להשחיר את שמו ופועלו ממניעים זרים".

מקורבי הרב פינטו מסרו בתגובה: "המעשייה מגוחכת ולא ראויה להתייחסות רצינית".

השיחה הזאת יורטה על ידי חוקרי המחוז הדרומי של המשטרה והם החליטו לא לפתח אותה אבל להעביר אותה לאגף החקירות והמודיעין, הן כחומר מודיעיני ואולי כבסיס לחקירה עתידית. מה בדיוק טיב הקשר, מהם אותם 20%? בינתיים הדברים לא התבררו.