לאחר שהיום (רביעי) פורסם כי המשטרה החלה בהליך בדיקת העדויות על הטרדה מינית לכאורה מצד חבר הכנסת ינון מגל (הבית היהודי), נחשפת כעת עדות נוספת - רביעית במספר - של עובדת באתר "וואלה". גם העובדת תומכת בעדויות קודמותיה וטוענת כי "הכול נכון, זו הייתה ההתנהלות".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"מה שהעסיק אותו בעיקר זה הבנות, כל הזמן היו הערות מיניות, כל הזמן", סיפרה העובדת. "זה יכול להיות ברמה שנשב בישיבה וזה יגיע להערה שצריך להגיש חדשות בעירום, הכול סביב הסליזיות, סביב העניין הזה של קקי, פיפי וציצי".

לטענתה, גם כלפיה כוונו הערות מצד מגל: "הייתה הערה על איך שאני נראית, ואז עצרתי אותו, עוד בהתחלה", אמרה. "אבל אף אחת לא הייתה מוכנה להתלונן כי פחדו. וכי יש בו מין צ'ארם כזה שגורם לך להרגיש כאילו שזה מין פלירטוט כזה. הוא כל הזמן יוצר מתח מיני עם כולן".

אישה נוספת טוענת שהטריד אותה. ח
"הכול סבב סביב הסליזיות" | צילום: משה שי, פלאש 90

בתוך כך, החלו ביחידה להב 433 במשטרה לנסות ולזמן את העובדות שפרסמו את הפוסטים בחשבונות הפייסבוק שלהן לתת את עדותן במשטרה. על פי ההערכות, אם הן יעמדו על סירובן ואם לא יתקבלו עדויות נוספות, לא ימהרו לעבור לחקירה פלילית ולגיבוש כתב אישום.

בתום בדיקת המשטרה יחליט היועץ המשפטי לממשלה האם הממצאים מחייבים מעבר לחקירה פלילית נגד חבר הכנסת. במכתב פתוח בפייסבוק שכתבה נגדו אתמול עיתונאית "וואלה!" רחלי רוטנר, היא כתבה שמגל הטריד אותה מינית ואליה הצטרפו עוד עדויות על האווירה באתר שבו שימש מגל עורך ראשי.

אתמול פורסמה בחדשות 2 עדות של עובדת שלישית, שטענה: "האירוע עליו רחלי מדברת, מסיבת הפרידה, אני בחרתי שלא להגיע לשם כי חששתי מסיטואציה דומה", סיפרה העובדת, בהתייחס לפוסט שפרסמה העיתונאית רחלי רוטנר, בו סיפרה כיצד מגל הטריד אותה מינית.

"ביום בו הוא הודיע שהוא עוזב הוא נתן לי חיבוק צמוד ואמר לי: 'איזה כוסית'. אחר כך הוסיף: 'עכשיו כשאני לא הבוס שלך...' ולא המשיך את המשפט", הוסיפה. העובדת תיארה את סביבת העבודה בחברת מגל: "לא הייתי היחידה, הוא תמיד היה מאד ידידותי, ואמנם לא הייתה חציית גבול אבל היה משהו צורם. היית מקבלת וייבים בתור אישה שהם לא נעימים".