תלמיד בן 16 מאזור השפלה נעצר ביום חמישי האחרון בשטח בית הספר בו הוא לומד, לאחר שמנהלת המוסד הזעיקה את המשטרה. המעצר תועד על ידי חבריו של התלמיד, שהפיצו את הסרטון בוואטסאפ.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

האירוע החל לאחר שבחודש שעבר הושעה הנער בעקבות מריבה בין תלמידים בבית ספר שלאחריה אף איים על המנהלת שידקור אותה.

ביום חמישי חזר החשוד ללימודים ובמהלך השיעור ירק על תלמידות. על פי החשד, כשמנהלת בית הספר הגיעה לטפל באירוע, הוא איים עליה שוב שידקור אותה והחל לקלל אותה.

לטענת המשטרה, כשהשוטרים הוזעקו לטפל באירוע, התנגד החשוד להתלוות אליהם ואיים גם עליהם. החשוד הובא לתחנה לחקירה, בסיומה הובא בפני שופט ושוחרר למעצר בית עד מחר.

בסרטון שהגיע לידי חדשות 2 Online נראים בלש ושוטר סיור נחושים מאוד לעצור את התלמיד בשטח בית הספר. בתיעוד נראה אחד מאנשי החינוך כשהוא מבקש להרגיע את הרוחות, אך השוטרים מסרבים להקשיב ואף מאיימים לעצור אותו.

"המנהלת מאבדת שליטה על התלמידים"

"לא היה צורך להשכיב אותו ולעצור אותו כך", סיפרו חבריו שצילמו את הסרטון. "מה הוא כבר עשה? המנהלת מתנכלת לנו כל הזמן ומחפשת אותנו. המחנך שלנו שהגיע להרגיע, במקום להקשיב לו - כמעט עצרו אותו".

אמו של התלמיד החשוד סיפרה בשיחה עם חדשות 2 Online כי היא נותרה מזועזעת לאחר שצפתה בתיעוד המעצר. "לא יכולתי לראות איך השוטרים אוזקים את הבן שלי ליד חבריו ולוקחים אותו לניידת", ציינה האם.

"אחר כך הוא חזר הביתה כולו חבול", הוסיפה אם התלמיד. "השוטרים אמרו בהתחלה שתקף אותם ועל זה הוא נעצר. בסרטון אני רואה שהשוטרים לא הקשיבו לאנשי החינוך. המנהלת הזאת מאבדת שליטה על הילדים במקום לשוחח איתם ולדבר איתם".