איים על שוטרים באקדח
איים על שוטרים באקדח | צילום:

דרמה לילית ברחוב גיסין בפתח תקווה: סמוך לשעה שמונה בערב אתמול (שני), עלה אדם על מנוף באחד מאתרי הבניה שברחוב והתבצר שם. שוטרים שהוזעקו לאתר ביקשו ממנו לרדת אך הוא סירב, שלף אקדח, ירה כמה כדורים באוויר ואמר לשוטרים שאם יתקרבו אליו ירה בהם. בתום שמונה שעות ארוכות של משא ומתן, הצליחו הכוחות להשתלט עליו לעצור אותו.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

כוחות רבים הוזעקו למקום, סגרו את הרחובות הסמוכים לאתר וכעבור זמן קצר הוקפץ צוות ימ"מ למקום. לאחר מספר שעות שבהן הצוות ניסה ללא הצלחה ליצור קשר עם המתבצר, טיפס צוות הימ"מ רגלית על מנוף גבוה מאוד ונטרל את המתבצר באמצעות אקדח טייזר.

סמוך לשעה 4 לפנות בוקר האירוע הסתיים כשהאדם אזוק. האיש מבוקש על אירוע פלילי, והוא הועבר ליחידה מרכזית של משטרת חוף, שם מתכוונים להביאו להארכת מעצר כבר היום בבית המשפט.

אילוסטרציה
זירת האירוע בפתח תקווה, הערב | צילום:

שניים מחבריו אמרו מוקדם יותר אתמול בערב כי מדובר בבחור צעיר: "הגענו לכאן כי שמענו שמחפשים אותו". לדבריהם, הם לא ידעו שהוא מבוקש. "הוא בחור טוב, רק שלא יירו בו, הוא בחור צעיר. אני לא יודע אם הוא הסתבך", סיפר אחד מהם לחדשות 2. מהמשטרה נמסר כי החשוד ברצח במחוז חוף "מתבצר על מנוף עם אקדח". כוחות של תחנת פתח תקווה, בפיקודו של סנ"צ טל פיקרביץ, החלו להרחיק אזרחים מהמקום ולטפל באירוע.