כך נראה עסק הביש של שניים מחייליו הבכירים של העבריין עמיר מולנר: השניים הגיעו בנסיעה איטית כמה עשרות מטרים מפתח מועדון ה"שאטו" בטבריה אתמול (שלישי) לפנות בוקר, השליכו בקבוקי תבערה ונתפסו מיד על ידי שוטרים שנכחו במקום.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

שני בקבוקי תבערה הושלכו על ידי העבריינים, עובר אורח זינק בבהלה ממקומו, ומאחור נראתה ה"צ'קלקה" של ניידת הסיור המשטרתית שעברה במקום באקראי. השוטרים הבחינו בהתרחשות ותוך כשתי דקות, עצרו את שני העבריינים.

אדם בן שמחון ואביתר שמש, שניהם בני 28, יצאו מבתיהם ברעננה וברמת השרון כדי לבצע את המשימה הלילית של ארגון הפשיעה. אתמול כבר עמדו בבית המשפט המחוזי בנצרת והודיעו שהם מודים במסגרת הסדר טיעון בכל העבירות.

"התיק הזה אין לו שום קשר לארגון פשיעה", הבהיר אחד מסנגוריהם של שני הנאשמים, עו"ד דורון נוי. "הנאשמים מעולם לא נחקרו על ארגון פשיעה, לא נחשדו במעורבות בארגון פשיעה".

סנגוריהם של הנאשמים סיכמו עם פרקליטות מחוז צפון על עונש של שנה וחצי מאסר בפועל. גם בתביעה הודו היום שמדובר בעונש קל יחסית, אבל נימקו שישנם שיקולים שלא ניתן לפרטם. בסופו של דבר השופט שאהר אטרש קיבל את ההסדר.

"אנחנו שמחים שבית המשפט כיבד את ההסדר, ובסופו של יום, למרות שבית המשפט אמר שהוא מקל, הוא לא כל-כך מקל", אמר סנגור נוסף של הנאשמים, עו"ד יהלי שפרלינג. "ההסדר, הוא עונש סביר מאוד".