מקרה נוסף של חשד לפדופיליה: גנן ילדים מתל אביב נחקר לאחר שגם הוא נפל ברשתו של "לוכד הפדופילים" אבי דוביצקי. הגנן נחקר ביחידת ההונאה של תל אביב, בחשד לניסיון להטרדה מינית וניסיון למעשה מגונה, ושוחרר בתום החקירה למעצר בית עד ליום ראשון. בשיחת טלפון שנערכה בין הגנן לדוביצקי, והגיעה לידי חדשות 2 Online, הכחיש החשוד כי התכתב עם דוביצקי שהתחזה במשך כחודש וחצי לקטינים.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"לא דיברתי עם קטינים ואני גם לא יוצא עם קטינים", אמר הגנן לדוביצקי בטלפון כשנאלץ להתעמת עם טענותיו, "רק מגילי ומעלה. לא פחות מגילי". במהלך השיחה הטלפונית שנמשכה יותר משבע דקות, החליף הגנן מספר גרסאות כשניסה להסביר את פשר ההודעות שיצאו מהטלפון שלו לכאורה.

תחילה טען הגנן כי הטלפון שלו נגנב. "אז ב-1 בפברואר נגנב לך הטלפון?", וידא דוביצקי שהבין נכון את טענתו של הגנן. הגנן השיב בחיוב, ומיד הקשה עליו דוביצקי: "אז כלומר, ב-24 בינואר הטלפון היה ברשותך". בשלב הזה ענה הגנן: "לא, לא היה ברשותי. אני לא זוכר איפה שכחתי אותו. אבל הטלפון הזה לא נמצא איתי תמיד".

"מי עוד משתמש בו?", שאל אותו דוביצקי. "חברים שלי מהעבודה", השיב לו החשוד. "אז אתה בטח יודע את השמות שלהם", הסיק דוביצקי. "אני יודע, אבל מה זה כל החקירה הזאת?", תהה הגנן.

בהמשך טען הגנן כי ייתכן שמישהו פרץ לו לאינטרנט, אולם "לוכד הפדופילים" לא היה שבע רצון מתשובותיו וטען כי הוא מנסה להתחמק. "אתה מצפה שאני אאמין לזה?", סיכם דוביצקי את השיחה.

שותפתו של הגנן: "אנחנו לא מהסוג הזה"

עוד קודם לכן, התקשר דוביצקי לשותפתו של החשוד, גם היא עובדת כגננת בגן הילדים באזור המרכז. דוביצקי התחזה להורה לתאומים שמעוניין לרשום את ילדיו לגן, ושאל אם המשטרה אישרה לה ולשותף שלה לפתוח גן ילדים. "למה אני צריכה משטרה?", תהתה הגננת, ודוביצקי הסביר לה כי הוא חושש מפדופילים.

"אוי ואבוי לי", השיבה הגננת בנחרצות, "לא, לא, לא, אין לנו דברים כאלה. אנחנו לא מהסוג הזה. אתה יכול לקחת את השמות שלנו ולבדוק שאין לנו עבר פלילי, אבל אין שום גן במדינת ישראל שמקבל אישור מהמשטרה לפתוח עסק".

"באופן תיאורטי, כל אחד יכול לפתוח גן", הסבירה שותפתו של הגנן החשוד בפדופיליה לדוביצקי. "לצערי הרב אין על זה פיקוח, אני הייתי מוכנה שיהיה פיקוח אם אתה שואל אותי".

דוביצקי הגיש למשטרה תלונה נגד הגנן כבר בחודש פברואר, אך רק היום, כאמור, הוא נעצר. אפשר לזקוף לכך את מעורבותם של מספר חברי כנסת אליהם פנה "לוכד הפדופילים", וכן את פניית חדשות 2 Online למשטרה אתמול בנושא.