התפתחות נוספת בחשד לפדופיליה בגן ילדים בתל אביב: הגננת האחראית בגן נחקרה במשטרה, בעקבות תיעוד המצלמה הנסתרת של חדשות 2 השבוע. במשטרה הפכו את דבריה של הגננת, שהודתה כי ידעה על המעשים של שותפה הגנן החשוד בפדופיליה, לחומר חקירה.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

עו"ד ירון פורר, פרקליטו של החשוד, מסר בתגובה: "מרשי מכחיש שהתכוון לקשר מיני אמיתי כלשהו עם הקטין. מדובר בשיחות וירטואליות ובפועל כלל לא היה מפגש ביניהם. המשטרה לא אסרה עליו לעסוק בעיסוקו, והוא מרצונו הטוב השעה את עצמו עד גמר החקירה". לדברי הפרקליט, הגנן משוכנע "שבתום החקירה התיק ייסגר ואז הוא יוכל לשוב לעבודתו".

מהמשטרה נמסר כי "החשוד אכן הורחק מהגן למספר ימים. בסיום החקירה יועבר התיק לפרקליטות. החוק האוסר על העסקת עברייני מין מורשעים ובגלל הרגישות הציבורית אנחנו פועלים במאמץ מרוכז להגיע לחקר האמת". הגננת טענה השבוע כי הגנן לא שב לעבודתו, אך המצלמה הנסתרת תיעדה אותו מטפל בילדים בתוך המוסד החינוכי - לאחר ששוחרר ממעצר הבית.

המצלמה הוכיחה: הגנן שב לעבודה

ישנם הורים בגן שגילו על המקרה והחליטו שלא להביא את ילדיהם לגן בשל החשדות, ואילו אחרים הביאו את ילדיהם ועדיין לא מאמינים כי זהו הגן המדובר. תחקירנית חדשות 2 הגיעה השבוע לגן בתור "קרובה" של אחד הילדים, שם אמרה לה הגננת: "לקחתי עורך דין מיד בבוקר. הוא בודק מה השמועה האינפנטילית הזו כי אין שום שחר לזה".

כשעה לאחר שמצלמת חדשות 2 תיעדה כי הגנן כן היה נוכח בגן, ביקרנו שוב במוסד החינוכי והצגנו את עצמנו כעיתונאים. הגננת ערכה לנו סיור בגן והוכיחה לנו לדבריה שהגנן לא נמצא, והוא אכן לא היה שם. "אני לא מסתירה אותו מתחת לחולצה", היא הבהירה. במקביל, ישנם הורים לילדים בגן שטרם יודעים על המקרה.

לפניות לכתב: MatanH@ch2news.tv