שוטרת בת 19 ממשטרת התנועה נדרסה הערב (חמישי) ברחוב הקוממיות בגבול בין בת ים לחולון, ככל הנראה על ידי גבר החשוד שביצע עבירת מין בקטין. מחקירת האירוע עולה כי הגבר נתפס כשהוא מקיים מגע מיני עם הקטין ובמהלך מנוסתו מהמקום פגע בשוטרת. בתום מצוד מורט עצבים שארך כשעתיים - נלכד הנהג החשוד במחלף חולות.

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

ניידת סיור של אגף התנועה שהייתה בפעילות יזומה הבחינה ברכב העומד בצד הדרך מול בית העלמין בחולון. הרכב עורר את חשדם של השוטרים, שניגשו אל המכונית ומצאו בה קטין בן 15 ואת החשוד כשהוא עירום למחצה.

על פי עדות השוטרים, הנהג החשוד הגיב בעצבנות לשאלותיהם ובשלב מסוים דחף את הנער אל מחוץ לכלי הרכב והחל לנסות להימלט. השוטרת נפגעה לאחר שניסתה לעצור את הנהג וזינקה לעברו. שוטר נוסף שנכח במקום פתח בירי לעבר כלי הרכב והצליח לפגוע באחד מהגלגלים, תוך כדי שהנהג ממשיך בנסיעה מהירה לעבר נתיבי איילון.

דריסת שוטרת, הזירה בבת ים
נמשך המצוד אחר הרכב הפוגע | צילום: חדשות 2

צוותי מגן דוד אדום העניקו טיפול ראשוני לפצועה בת 19 ופינו אותה לבית החולים וולפסון בחולון במצב בינוני, כשהיא סובלת מחבלות בגפיים. "על המדרכה שכבה צעירה עם חבלה בגפיים התחתונות", סיפר נתן ארז, חובש בכיר במגן דוד אדום שהגיע למקום. "אזרחים שהיו במקום היו נסערים וסיפרו שהיא נפגעה מרכב שחלף במקום".

בשלב זה הוקפצו כוחות גדולים של משטרת תל אביב. מפקד מחוז תל אביב, ניצב בנצי סאו, הורה על הזנקת בלשים מכל רחבי המרחב. בעוד שמרבית הכוחות עסקו בסריקות ובמצוד אחר החשוד, החלו מספר שוטרים לגבות עדות מהקטין בניסיון להתחקות אחר זהותו של החשוד. מעדותו של הקטין עולה כי השניים הכירו באינטרנט. בשלב זה נשלחו שוטרים לביתו של הקטין והצליחו לחשוף את זהותו של החשד בעקבות בדיקת המחשב.

זמן קצר לאחר תקרית הדריסה עצרה המשטרה רכב חשוד בנתיבי איילון, אך בדיקה נוספת העלתה כי ככל הנראה מדובר בנהג מבוהל שנעצר לאחר ששמע ירי. בשלב זה טרם ברור האם ברכבו נמצאו סימני ירי ומה המקור להם.

כעבור כשעה וחצי הצליחו השוטרים לעצור את הרכב החשוד במחלף חולות, סמוך לראשון לציון. הנהג, תושב פתח תקווה בן 54, נלקח למעצר והוא יובא מחר לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בתל אביב.