אילוסטרציה
אילוסטרציה | צילום: חדשות 2

אשתו של הסקסולוג המוכר החשוד בהטרדת עובדת במשרדו, עומדת הערב (רביעי) מאחוריו ותומכת בו. רעייתו של הסקסולוג, העובדת עמו בקליניקה שלו, מסרה כי "מדובר בעובדת שנתפסה בגניבה, ומיד לאחר שנשלח אליה מכתב המזמין אותה לשימוע לפני פיטורים, היא רקמה את סיפור האונס".

רוצים לקבל עדכונים נוספים? הצטרפו לחדשות 2 בפייסבוק

"אני בטוחה שהמשטרה תחשוף בימים הקרובים את האמת", הוסיפה רעייתו של הסקסולוג החשוד, "אך הנזק שכבר נגרם לנו הוא בלתי ניתן לתיאור. בעקבות הסיפור, חיינו הפכו לסרט אימה".

מנגד, המתלוננת בפרשה בטוחה בגרסתה, ולטענתה הנימוק להגשת התלונה הוא אחר לחלוטין: "לא יכולתי יותר לשאת את הניצול וההשפלה שחוויתי. לאחר שהתחתנתי הרגשתי ביטחון, וכשראיתי שהניצול לא הפסיק, החלטתי שאני חזקה מספיק".

עו
אורית חיון | צילום: חדשות 2

המתלוננת, המיוצגת ע"י עו"ד אורית חיון, אמרה כי היא "מקווה שהוא יקבל עונש על כל מעשיו וירגיש איך זה כשגוזלים ממך את החופש וזכות הבחירה. לא ידוע לי על תלונה שהוא הגיש נגדי. הטענות הכוזבות שלו יתבררו, והן מצביעות על השפלות שלו".

מעצר הסקסולוג הוארך בחמישה ימים

מוקדם יותר היום האריך בית משפט השלום בתל אביב בחמישה ימים את מעצרו של הסקסולוג. בנוסף לחשד על ההטרדה, הסקסולוג אף חשוד כי ביצע עבירות מס והעלים כמיליון שקלים. בבית המשפט הוא דחה את הטענות והאשים את העובדת בניסיון גניבה ממשרדו.

הפרשה החלה לאחר שתלונה הוגשה נגד הסקסולוג לפני מספר ימים. המתלוננת, אישה בשנות ה-30 לחייה, הגיעה לתחנת המשטרה מלווה בעורכת הדין אורית חיון המייצגת אותה. לחוקרים סיפרה כי הרופא המפורסם הטריד אותה מספר פעמים בקליניקה הפרטית שלו. עוד סיפרה במשטרה כי הוא ניצל את יחסי המרות ביניהם ואף הפעיל נגדה כוח.

בחקירה משתתפים גם חוקרי רשות המסים ונבדק חשד לעבירות מסים שהתבצעו בקליניקה שלו. המתלוננת ששימשה כמנהלת הקליניקה, עבדה במקום במשך שלוש שנים. היא נשואה עם ילדים ולטענתה, היו מספר אירועים בהם הטריד אותה. הפעם האחרונה הייתה לפני כשבועיים, ומאז לא חזרה יותר לעבודתה.

הטוען המשטרתי ביחידת ההונאה, רס"ב עופר קליין, אמר במהלך הדיון בבית המשפט כי "יש לנו דברים שתומכים בגרסתה של המתלוננת שלא מדובר במקרה בודד אלא בשורה של מקרים".