הישראלים בקפריסין ישוחררו ממעצר
החשודים באונס הצעירה | צילום: החדשות

לפני כמה ימים בלבד התרחש לכאורה אירוע האונס של הצעירה הבריטית על ידי חבורת הישראלים בקפריסין, וככל שעוברות השעות פרטים חדשים מתגלים אודות מעשי הזוועה שהתרחשו לכאורה בחדר 723 במלון "פאמבוס נאפה רוקס". "היא סיפרה לי שהיא הסכימה לקיים יחסי מין עם בחור אחד ופתאום כל החברים שלו התפרצו לחדר" - כך סיפרה היום (שישי) חברתה של הצעירה הבריטית לאתר האינטרנט של העיתון הבריטי "הדיילי מייל".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו  

על פי "הדיילי מייל", הצעירה הבריטית בת ה-19 ברחה מהחדר ורצה לחברתה הטובה - שם חיכו השתיים עד שהגיעה המשטרה המקומית. "כשראיתי אותה היא הייתה מכוסה כולה בחבלות על הגוף", סיפרה. "ניחמתי אותה - היא לא הפסיקה לבכות".

עוד על פי הדיווח מ"הדיילי מייל", חברתה של בת ה-19 סיפרה כי "היא הסכימה לקיים יחסי מין עם אחד הגברים הישראלים ואז כולם רצו לחדר" - שם לדבריה הם אנסו אותה אחד אחרי השני.

הבוקר התפרסם תיעוד מהחדר בו התרחש המקרה. ניתן לראות שהוא עדיין מבולגן - כשעל הרצפה קונדומים משומשים ובקבוק וודקה שנותר בחדר. "מהרגע הראשון אפילו בלי שראינו חלק מהממצאים שעדיין נמצאים בחדר הבנו שמשהו לא כשורה. החדר לא נראה רגיל, שום דבר בו לא נראה נורמטיבי", סיפרה לחדשות הישראלית שהגיעה למלון, עדי אבנרי. "פנינו לנציג שלנו והוא אמר שהוא ישלח מנקה, אנחנו מחכות עדיין".

אחרי שבכלי התקשורת פורסם תיעוד מהחדר, המשטרה המקומית ביקשה מכל הכתבים לעזוב את המלון והחוקרים הגיעו לאסוף את הממצאים שנותרו בזירה ויכולים לסייע בחקירת הנערים הישראלים.

נועה טלר, ישראלית נוספת, סיפרה גם היא: "אנחנו מגיעות לחדר, בהתחלה ראינו שהוא נורא מבולגן ומלוכלך. יצאנו למרפסת, השכנים אמרו לנו ממול שהכל היה כאן ושראו משטרות. לאט לאט התחלנו לראות את הסכינים והקונדומים והלכלוכים. לא הצלחנו לישון לילה שלם, זה מפחיד לחשוב שהכל היה כאן ולא סידרו ולא ניקו". דניאל מושייב שמתארח במלון גם הוא ציין כי מדובר "ממש גועל נפש".

החדר שלפי הטענה בוצע בו האונס
תיעוד מהחדר שבו אירע לכאורה האונס בקפריס | צילום: החדשות

הישראליות סיפרו על כיצד זה מרגיש להיות ישראליות באיה נאפה בימים שאחרי האירוע הקשה: "מסתכלים עלינו ועושים פרצופים, אנחנו מרגישות מופלות לרעה, היחס פשוט מזלזל ואין שום רצון לעזור לנו".

תיעוד ההתכתבויות
ההתכתבויות מהאינסטגרם | צילום: חדשות

מוקדם יותר אתמול נחשפו ההתכתבויות בין החשוד המרכזי בפרשה לצעירה הבריטית שנאנסה לכאורה: "בוקר טוב אהובתי - איפה את?", כתב לה החשוד בצ'אט דרך חשבון האינסטגרם ביום שבת בבוקר. בהמשך היום היא גם שאלה אותו איפה הוא נמצא - והוא השיב לה: "מותק לא הייתה לי סוללה בטלפון, דיברתי איתך עם טלפון של חברים - אני במלון". היא ענתה לו: "אוקיי - אני פה".