נערה, אונס, נאנסת, ילדה (צילום: רויטרס, חדשות)
אונס בת ה-11: פרטים חדשים נחשפים | צילום: רויטרס, חדשות

גורמים המקורבים למשפחה ומעורים בפרטי הפרשה המזעזעת, שבמרכזה חשד לאונס קבוצתי של בת 11 מהמרכז, סיפרו היום (שלישי) לחדשות Online כי לאחר שנחשפו ההורים לתיעוד, הילדה נלקחה לבדיקות רפואיות שאיששו את חומרת ההתעללות המינית שעברה. כמו כן, היא נחקרה על ידי חוקרת ילדים ואובחנה על ידי פסיכיאטר. על פי אותו גורם, התקיפה המינית נעשתה בזמן חופשת הפסח ובבדיקות הרפאויות נמצאו חבלות קשות בגופה של הילדה.

עדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

התלונה של המשפחה הוגשה למשטרה בסוף חודש אפריל בעקבות מקרי התקיפה שקרו במהלך חג הפסח באותו חודש. אולם, רק לפני כחודש החקירה הושלמה והתיק הועבר לפרקליטות.

"במהלך התקופה שבה בוצעו עבירות המין, אחיו בן ה-16 של אחד החשודים איים על הילדה שלא תספר על האירועים", חושפת לראשונה עו"ד דנה קרדיטורו שמייצגת את אימה של הילדה. המשמעות לדבריה, היא שאם יוכח האיום זה יהווה חיזוק לגרסת הילדה שהדברים נעשו בכפייה.

עו"ד קרדיטורו טוענת כי למקום מגוריה של הילדה יש השפעה על החקירה: "העובדה האיומה ביותר היא שאם זה היה קורה בהרצליה או בצפון תל אביב או באיזה אזור מבוסס אין לתאר, המדינה הייתה בוערת, כיוון שזה בעיר של מעוטי יכולת, בעיר שהמשטרה עובדת נון-סטופ גם ככה - פשוט מרחו את ההורים".

עו"ד דנה קרדיטורו (צילום: חדשות)
עו"ד דנה קרדיטורו | צילום: חדשות

"הצמידו סכין לגרון ומנעו ממנה לדבר על האונס"

"מדובר באחד המקרים המזעזעים שנתקלתי בהם. בנוסף לתקיפה עצמה הם הצמידו לה סכין לגרון ומנעו ממנה לדבר על האונס המזעזע שעברה", הוסיפה. "זאת בשעה שחלקם מפיצים את הסרטונים האלו. בעקבות הפצת התיעוד נערים אחרים פונים לאחותה של הילדה ומבקשים סרטונים שלה. לבסוף אחד הסרטונים מגיע להורים".

בשעה זו שוקלים ההורים את הצעדים המשפטיים שלהם כנגד הנערים. "המשטרה התרשלה בחקירה של עד עכשיו", אמר עו"ד הלל בבייב שמשרדו מייצג את המשפחה. "אנחנו שוקלים האם להגיש הליך אזרחי במקביל להליך הפלילי, ואולם עד כה המשטרה לא משתפת איתנו פעולה ולא משתפת אותנו אפילו בראיות שהמשפחה העבירה מיוזמתה".

מהמשטרה נמסר בתגובה: "מיד עם קבלת התלונה במשטרה נפתחה חקירה שנוהלה ביסודיות וברגישות, תוך ביצוע כל פעולות החקירה הנדרשות ובמטרה להגיע לחקר האמת. עם סיום החקירה בחודש שעבר, הועבר תיק החקירה לעיון והחלטת הפרקליטות".