כמעט שלושה שבועות לאחר שליאור מזרחי נפגע ממכונית בנסיעה לילית על אופנוע בכביש 65, ושבוע אחרי שפנה לציבור בבקשה לסיוע במציאת הנהג הפוגע - היום (רביעי) עצרה המשטרה נהג בן 24 בחשד לתקיפה בנסיבות מחמירות והפקרה. מעצרו הוארך עד ליום חמישי.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו   

לפני כשבועיים בשעות הערב התקבלו דיווחים של נהגים אודות שני כלי רכב הנוסעים בפראות על כביש 65 לכיוון צומת עירון, תוך שהם מסכנים את הנהגים האחרים בכביש. על פי דיווח נוסף שהגיע למוקד המשטרה, אחד משני כלי הרכב ככל הנראה פגע והפיל רוכב אופנוע, שנפצע באורח בינוני. מהדיווח עלה שהרכב נמלט מהמקום באזור צומת קרע.

הרוכב, ליאור מזרחי, שפונה לבית החולים, תיעד את האירוע והעלה את הסרטון לרשת החברתית. בתיעוד ניתן לראות את מזרחי עובר נתיב כשלפתע מגיחה משמאל מכונית פרטית לבנה. מזרחי מושלך הצידה, גיצים עולים מהפגיעה, אך נהג הרכב לא מהסס וממשיך לנסוע מבלי לעצור.

רוכב האופנוע שנפצע ביקש עזרה באיתור
רוכב האופנוע שנפצע ביקש עזרה באיתור | צילום: רפעת עכר, חדשות

לאחר ששוחרר מבית החולים העלה מזרחי סרטון נוסף בו תיאר את התאונה ואת הרכב הפוגע: "נסעתי בכביש 65 לכיוון צפון כשלפתע מרצדס לבנה פשוט נצמדה אליי וחתכה אותי. זה היה כפסע ביני, לבין זה שהייתי נהרג על הכביש. מי שראה את התאונה הזאת, או יש לו מידע כלשהו על הרכב הזה ויכול לסייע לנו ולמשטרת ישראל להביא את הפוגעים האלו שמסתובבים עדיין חופשי לידי תפיסה. תודה רבה".

לאחר שפרסם את הסרטון, החלו חוקרי ובלשי היחידה המרכזית במשטרה לחקור את האירוע במטרה להגיע לנהג הפוגע. לפני יומיים הצליחו השוטרים לאתר חשוד, תושב אחד הכפרים בצפון, אשר נהג ברכב בזמן פגיעתו באופנוע. בנוסף, מצאו החוקרים שרישיון הנהיגה של החשוד פקע כבר בחודש מאי השנה. בביתו של החשוד בוצע חיפש, ורכבו שהיה מעורב בתאונה נתפס לחקירה.