גן המגינים ברחובות (צילום: דיווחי הרגע, חדשות)
גן המגינים ברחובות | צילום: דיווחי הרגע, חדשות

ילד בן 6 נדקר היום (חמישי) בידו ברחובות ופונה לבית החולים קפלן כשהוא פצוע באורח קל-בינוני. האירוע התרחש בגן "המגינים" ברחוב אברהם מאפו, בזמן שהילד שהה במסגרת אחר הצוהריים. לאחר שעוברי אורח חבשו את ידו המדממת של הילד בעזרת חולצה, הגננת הזעיקה את גורמי החירום. חובשים ופרמדיקים של מד"א טיפלו בפציעה, והמשטרה עצרה חשוד - תושב העיר בן 34.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

החוקרים והפרמדיקים ניסו לדובב את הילד בדרך לבית החולים, אולם נתקלו בקושי ולא הצליחו להבין ממנו את שאירע. מאוחר יותר, סיפר הילד כי אדם שעבר במקום תקף אותו עם סכין מטבח. אחד העדים שתושאלו במקום סיפר גם הוא כי הילד הותקף - בידי אדם שהיה ככל הנראה שיכור.

בית החולים קפלן (צילום: דיווחי הרגע, חדשות)
בית החולים קפלן | צילום: דיווחי הרגע, חדשות

החשוד, שהסתתר באחד הבניינים בשכונה הסמוכה, נעצר לאחר סריקות נרחבות של השוטרים ונלקח לחקירה. במקביל, אביו של בן ה-6 הגיע לבית החולים ואישר כי להבנתו בנו נדקר. עוד אמר האב: "כעת אני מתמקד בבן שלי, דואג לו ומלווה אותו". מבית החולים קפלן נמסר כי הילד סובל מחתך עמוק בזרועו השמאלית, והוא יזדקק לניתוח.

חובש רפואת חירום במד"א, אלכסנדר שאריי, היה בין הכוחות שהוזעקו למקום. "כשהגענו ראינו את הילד יושב על ספסל בגן הציבורי כשהיד שלו חבושה בחולצה שהניחו עוברי אורח", סיפר. "ביצענו בדיקה רפואית, חבשנו את הפציעה עם תחבושת סטרילית ופינינו את הילד בליווי בן משפחה לבית החולים".