אילוסטרציה (צילום: RF123, חדשות)
אונס קבוצתי על ידי נערים | צילום: RF123, חדשות

איימו בסכין, התעללו מינית והפיצו - חשד לאונס ילדה: בת 11 מיישוב במרכז הארץ עברה על פי החשד התעללות מינית חמורה שכללה אונס ומעשה סדום על ידי ארבעה נערים בני גילה במשך מספר ימים. על פי הדיווח אמש (שני) בחדשות 13 הילדה הוזמנה על ידי חברתה למפגש חברתי במבנה נטוש אך כשהגיעו לשם עזבה את המקום והשאירה אותה עם קבוצת הילדים שביצעו בה מעשי סדום והתעללו בה מינית. בריאיון לתוכנית "נכון להבוקר" בגלי צה"ל אמר אביה של הילדה כי הוא נחשף למקרה דרך תיעוד שהפיצו הנערים. החשודים נחקרו במשטרה ושוחררו בשל גילם הצעיר.

עדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

"הזדעזעתי. ראיתי שלושה נערים שאחד אחרי השני מבצעים בה מעשה סדום ואינוס באיומי סכין", סיפר ק' אביה של הילדה. "היא מנסה לברוח מהם והם תוקפים אותה ולא נותנים לה אפשרות לברוח".

"חברה שלה קראה לה לבוא למטה ולקחה אותה למבנה נטוש והשאירה אותה שם מול 4 נערים ששלושה מבצעים בה את ההתעללות ואחד מצלם", סיפר ק'. "אני חושב שהיא ידעה לאן היא מוליכה אותה וזה היה מתוכנן".

אחיו של אחד החשודים: "הם גברים שהם עשו את זה"

ק' סיפר על איומים שקיבלה המשפחה בעקבות פוסט שהעלתה אמה של הילדה לפייסבוק: "קיבלנו טלפון מאח של אחד הנערים והוא איים לפגוע במשפחה ולזרוק לנו רימון לבית, הוא נחקר ואחרי 30 יום במעצר בית הוא שוחרר. אנחנו מחפשים מקום מסתור כי הוא מנסה לפגוע בנו. הוא אמר שהם גברים שהם עשו את זה".

האב סיפר כי הילדה חשה שהיא אשמה במה שקרה לה: "היא הייתה מאוימת ופחדה לספר, היא מרגישה עד היום אשמה, זה מה שנתנו לה להבין. היא אומרת 'הם משוחררים ואותי לא מבינים'".

"הבת שלי בפוסט טראומה, במחלקת בריאות הנפש", סיפר האב בעצב. "אני מנסה להשכיח ממנה את הצלקת שלא תזכור כלום מהדבר הזה".