כך נראה המבנה לאחר שהאש כובתה (צילום: חדשות)
בית המטפלת בראש העין | צילום: חדשות

בצל הדיון בהארכת מעצרו של אדיר רצון, החשוד בהצתת ביתה של כרמל מעודה המטפלת הנאשמת בהתעללות ב-11 פעוטות, נעצרו הבוקר (ראשון) שני חשודים נוספים במעשה והם יובאו הבוקר להארכת מעצר.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

בחשד להצתה נעצרו הבוקר שני חשודים נוספים, בני 20 ו-26 מראש העין. החשודים יובאו היום לדיון בהארכת מעצרם בבימ"ש השלום בפתח תקווה. ביתה של מעודה שימש גם כפעוטון ובו על פי כתב האישום היא התעללה ב-11 פעוטות.

שמו של אדיר רצון בן ה-18 מקרני שומרון הותר ביום שישי לפרסום. הוא ממשיך להכחיש בחקירתו את המעורבות בהצתת הבית בשעת בוקר מוקדמת בשבת שעברה - הבית שבו היה גם הפעוטון בו עבדה מעודה. לפני שנה וארבעה חודשים הוא נעצר בחשד להצתה של מבנה - אז הוא נשלח לחמישה חודשי מאסר. הוא יובא היום לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בפתח תקווה.

אדיר רצון. "אדם טוב, לא עבריין" (צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של אדיר רצון, חדשות)
אדיר רצון, החשוד בהצתה | צילום: מתוך עמוד הפייסבוק של אדיר רצון, חדשותבמהלך חקירותיו בשבוע שעבר, הכחיש רצון באוזני חוקריו כל קשר לאירועים: "חפשו את האדם הנכון, אני לא עשיתי כלום". הוא נעצר לאחר שחוקרים שצפו בסרטוני האבטחה ממצלמות הממוקמות בקרבת ביתה של הגננת וקבעו כי הוא ביצע את המעשה.

גורם המעורה בחקירה סיפר כי נלקחו דגימות משלושה מוקדים שונים באזור המחסן שבקומת הקרקע של הבניין, שם על פי ההערכות, החלה השרפה. כלל הדגימות שנלקחו הועברו לבדיקת מעבדה.