נתניהו הבן ועו
נתניהו הבן ועו"ד כהן | צילום: פלאש90, חדשות

אבנר נתניהו הגיש היום (ראשון) תלונה נגד הפעיל החברתי עו"ד ברק כהן, זאת בתגובה לסרטון שהעלה האחרון לרשתות החברתיות אתמול מתוך מסעדה שבה סעד בנו של ראש הממשלה וקרא לעברו: "משפחה של גנבים, אבא שלך מושחת גנב, שילכו מפה, אתה אח של זנאי".

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

נתניהו הבן פרסם פוסט בפייסבוק שבו הודיע על התלונה שהגיש נגד כהן במשטרה. "הגשתי היום תלונה במשטרה על הטרדה נגד ברק כהן. פעם אחר פעם שהוא עוקב אחרי, מגיע למקומות בהם אני נמצא ומתחיל לצלם ולגדף אותי. יש דרך לנהל ויכוחים פוליטיים, בריונות והטרדת אזרחים לא-מעורבים הן חד משמעית לא הדרך".

את הסרטון בן שתי הדקות העלה כהן לעמוד הפייסבוק שלו עם הכיתוב: "נתקלנו באבנר נתניהו, הבן של המושחת החלש". בסרטון נראה כהן מצלם את עצמו תוך שהוא מתקרב לשולחן שבו ישב אבנר נתניהו עם חברים. "מה עם הגניבות של אבא?", הוא שואל את נתניהו הבן. "כמה אבא גנב בסוף, תגיד? מה השוחד שהוא קיבל? כמה שוחד? בסוף כמה יוצא השוחד?".

בשלב זה מזכיר כהן לאבנר את אחיו הקטן יאיר, תוך שהוא מתייחס לביקורו במועדון חשפנות, כל זאת בזמן שנתניהו הבן מקפיד שלא להסתכל לעברו: "היית במסיבה של אח שלך הזנאי הקטן? הנה יש פה אח של זנאי קטן, הוא מקבל נהג, מאבטח, מה אתה מקבל עוד מהמדינה? כמה אתם מקבלים? כמה אוכלי שוחד?".