בן 83 תועד נוסע אחורנית בלב כביש סואן בירושלים - נגד כיוון התנועה: בעקבות התיעוד שהופץ ברשתות החברתיות הוא אותר על ידי המשטרה ועוכב אתמול לחקירה. "עבירה חמורה ומסוכנת שיכלו להיות לה תוצאות קשות", מסרו היום (שלישי) במשטרה.

עדכונים נוספים ושליחת הסיפורים שלכם - היכנסו לעמוד הפייסבוק של החדשות

הנהג ככל הנראה החמיץ פנייה, במהלך נסיעה בכביש בגין שבירושלים, ותועד כשהוא נוסע אחורנית נגד כיוון התנועה - תוך גרימת סיכון למשתמשי הדרך. בעקבות התיעוד שהופץ ברשתות, בוחני אגף התנועה במשטרה פתחו בחקירה, שבמהלכה התבררה זהותו של הנהג - בן 83 מירושלים.

הנהג הקשיש אותר וזומן לחקירה בתחנה בשל העבירה שיוחסה לו, שבמהלכה הוסברה לו מהות העבירה והודגשה העובדה כי בזכות המזל והערנות של שאר הנהגים בכביש - המקרה הסתיים ללא תאונות ונפגעים. התיק הועבר ליחידת תביעות תעבורה, שצפויה להגיש נגדו כתב אישום ולבחון את פסילת רישיון הנהיגה שלו.

"מיד עם הצפייה בסרטון היה ברור כי מדובר בעבירה חמורה ומסוכנת שיכלו להיות לה תוצאות קשות", מסרו במשטרה. "על כן פתחנו בחקירה מאומצת שהביאה תוך זמן קצר לאיתור הנהג והבאתו לחקירה. נמשיך לפעול על מנת לבדוק ולחקור עבירות שתועדו והובאו לידיעתנו, על מנת לאתר את הנהגים החשודים בעבירה ולמצות את ההליכים נגדם".