המשטרה עצרה את האחים ערד ועובדיה עמר מראש העין, בחשד כי הם עומדים מאחורי הצתת בית המטפלת החשודה בהתעללות, כרמל מעודה. על פי החשד, האחים "הזמינו" את ההצתה מחברם, אדיר רצון, החשוד המרכזי בהצתה. בשיחה עם החדשות האב הכחיש את הטענות נגד בניו, והם עצמם טוענים שאין להם קשר לאירוע, אך המשטרה האריכה את מעצרם בארבעה ימים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

"זה סתם, בחייאת רבאק. האמת, לא מחפשים את האמת, מחפשים לסגור תיקים", אמר האב. "אני רק רוצה להגיד לך משהו. הם יודעים שזה לא הוא. יותר נוח להם לקחת שעיר לעזאזל לסגור את הסיפור".

אדיר רצון נעצר בשבוע שעבר בחשד להצתת הפעוטון, ואתמול בית המשפט האריך את מעצרו בפעם השלישית. רצון הוא חבר טוב של אחד האחים ובשנה האחרונה הוא מתגורר בבית משפחת עמר. כשהאב עומת עם הדברים הוא אמר: "אז מה מסכן, בחור טוב. הוא באמת בחור טוב. אני אגיד לך משהו, אני שם את הראש שלי שזה לא הם".

בתו של עובדיה עמר התחנכה בפעוטון לפני כשנתיים, ההורים חשדו שכרמל מעודה מתעללת בבת והוציאו אותה משם. "אני רוצה להגיד לך משהו", אומר האב. "אני לכל אחד סיפרתי, לקציני משטרה, לחוקרים - לכו תבדקו את האישה הזאת, היא מתעללת בילדים. אתה יודע למה אף אחד ההורים לא ראה את זה? מסיבה אחת, היא יוצרת קשר עם ההורים. חיבוקים, נשיקות. היא לא נותנת להורה זמן לחשוב מה קורה עם הילד".

בית המטפלת שהוצת
בית המטפלת שהוצת | צילום: דוברות המשטרה, חדשות

מהמשטרה נמסר כי הם לא מכירים שום תלונה של משפחת עמר. עו"ד קובי בן שעיה, סנגורם של האחים עמר מסר כי: "הם כמובן מכחישים מכל וכל את המיוחס להם. אין כל טענה שהם ביצעו את המעשה בצורה פיזית. גם לטענת המשטרה. הם יודעים בדיוק איפה הם היו בזמן האירוע, יש מצלמות".

גם רצון מכחיש את החשדות נגדו. עו"ד שילה דורפמן אלגאי, סנגורתו מסרה כי "מרשי מכחיש כל קשר לאירוע הוא טוען שלא היה באזור שלא ביצע את העבירה. הגרסה שלו לא משתנה".