למרות החשד שהנהג השתמש בסמים, הוא שוחרר ממעצר: נהג המשאית, החשוד במעורבות בתאונה הקטלנית בין משאית לרכב פרטי שאירעה ביום חמישי בכביש 7 סמוך לגדרה, שוחרר למעצר בית. בתאונה נהרגו אישה בת 28 ובנה התינוק בן החודשיים, ובוחני תאונות הדרכים במשטרה ממשיכים בחקירת נסיבות האסון.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

לפי החלטת בית המשפט, הנהג החשוד שוחרר בתנאים מגבילים למעצר בית מלא למשך חמישה ימים. תנאי השחרור: ערבויות והשגחה של 24 שעות ביממה, התייצבות לחקירה ככל שיידרש, אי יצירת קשר עם מעורבים, איסור יציאה מהארץ ותנאים מגבילים נוספים.

מחקירה ראשונית של התאונה עולה כי משאית שנסעה מכיוון מערב פגעה בחלק האחורי של הרכב הפרטי שככל הנראה עמד בצד הדרך. עוד עלה חשש ממשי שהנהג השתמש בסמים לפני שעלה על הכביש. בנוסף לשני ההרוגים, בתאונה נפצע באורח בינוני-קשה האב שנהג ברכב וילדה כבת שנתיים נפצעה באורח קל.

התאונה גבתה את חיי ההורים ותינוקם (צילום: דוברות המשטרה, חדשות)
אם ותינוק כבן חודשיים נהרג | צילום: דוברות המשטרה, חדשות

בדיון בהארכת מעצרו ביום שישי מסר נציג המשטרה כי יש בעברו של הנהג מספר דוחות בהם סטייה מנתיב ועבירה על רמזור אדום: "הוא מציג זיכרון סלקטיבי בחקירה והוא לא זוכר פרטים".


עורך דינו של הנהג, ישראל תורג'מן, אמר אז בדיון: "כולם מצטערים על מה שקרה. החשוד עצמו נפגע בתאונה ומצבו הנפשי ירוד. הוא נחבל בראשו. אין פה עילת שיבוש ולכן אבקש לשחרורו".

חקירת התאונה נמשכת (צילום: דוברות המשטרה, חדשות)
חקירת התאונה נמשכת | צילום: דוברות המשטרה, חדשות