"ללא תיעוד לא נוכל לעשות הרבה". עיריית ת (צילום: חדשות)
עיריית תל אביב, ארכיון | צילום: חדשות

חשד לשחיתות בעיריית תל אביב: שני חשודים נעצרו הבוקר (שני), אחד מהם בכיר בעיריית תל אביב בתחום הגינון, בחשד שביצעו עבירות שוחד, קבלת דבר במרמה, מרמה והפרת אמונים. שלושה חשודים נוספים עוכבו. בשעות הצהריים יוחלט אם להביא את העצורים לדיון בהארכת מעצרם.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

עיריית תל אביב מוציאה את הגיזום והאיסוף למכרזים, והחשד הוא שבמשך לפחות שנה אם לא יותר, קיבל החשוד שוחד בהיקף של עשרות אלפי שקלים, ובתמורה בחר בחברות שיבצעו את מלאכת הגיזום והפינוי.

יחד עם הבכיר נעצר מנהל של אחת החברות וכמו כן עוכבו לחקירה בנות זוגם של שני החשודים. החקירה מתנהלת ביחידה לפשיעה כלכלית בלהב ולקראת הצהריים יוחלט אם לבקש מבית המשפט להאריך את מעצרם. עם מעצרם של החשודים, נערכו חיפושים בבתיהם ובמשרדיהם. 

המעצרים בוצעו הבוקר עם מעבר החקירה מהשלב הסמוי לשלב הגלוי שלה. מדובר בחקירה המנוהלת על ידי משטרת ישראל, בליווי פרקליטות מחוז תל אביב ומתמקדת בתופעת השחיתות הציבורית.

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אמנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/