אנשים בטיסה (אילוסטרציה) (צילום: kasto, 123RF)
אילוסטרציה | צילום: kasto, 123RF

דייל חשוד שאסף כספים לנזקקים מנוסעי המטוס - ולקח אותם לעצמו: פעילות סמויה של משטרת נתב"ג הובילה לחשיפת דייל בכיר המשמש כפרסר (מנהל שירות בטיסה) החשוד בעבירה של גניבה בידי מורשה, כך מפרסמת שלשום (שישי) המשטרה. על פי החשד, הדייל נהג לגנוב בשיטתיות כספים שתרמו נוסעים במהלך הטיסה. הנוסעים סברו כי הכסף מיועד לעמותות סיוע לנזקקים.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו 

הדייל, תושב גוש דן בן 52, עוכב לחקירה - והודה בגניבת הכסף. לאחר שהתעורר חשד כי הדייל גונב כספים משקיות התרומה המיועדות לכך, הצטרף בלש ממשטרת נתב"ג לטיסה לאילת בה שימש החשוש כפרסר. במהלך הטיסה, התחזק החשד כי הדייל נוהג לאסוף את מעטפות התרומה מהנוסעים - ובמקום למסור את הכסף לצוותי הקרקע בגמר הטיסה - הוא נוהג לשמור ברשותו חלק מהמעטפות.

בחיפוש שנערך בכבודת הדייל, נמצאו מעטפות כסף מ-4 טיסות שונות ובהן סכום של למעלה מ-2,000 שקלים. בחיפוש בבית החשוד נתפסו עוד כ-7,000 שקלים במזומן וכן מעטפות תרומה רבות. נבדק האם מקור הכסף המזומן הוא בתרומות. בסיום החקירה שוחרר הדייל למעצר בית של חמישה ימים.

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אמנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/