התיעוד שפורסם אתמול (ראשון) ובו נראתה טטיאנה לויט כשהיא שרועה על הרצפה ומדממת לאחר שמאבטחים הפעילו נגדה כוח חריג על פי החשד, מסגר את הסיפור באופן שבו הוצגה לויט ובן זוגה כקורבנות. אלא שהערב נחשף התיעוד המלא ממצלמות האבטחה שחושף את התנהלותם של בני הזוג ושופך אור על מה שאירע, שבעקבותיו זומנו בני הזוג לחקירה.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

בתיעוד ניתן לראות את טטיאנה כשהיא צמודה אל דלפק הקבלה, על פי טענתה כדי לזרז את הטיפול בבעלה. בהמשך נראה המאבטח מבקש ממנה להתפנות בשל מה שהגדיר כ"הרמת קול על הצוות הרפואי". בהמשך סירבה טטיאנה להתפנות, המאבטח דחף אותה והיא החזירה דחיפה.

טטיאנה שרועה על הרצפה (צילום: מתוך הרשתות החברתיות  ‎, חדשות)
טטיאנה שרועה על הרצפה | צילום: מתוך הרשתות החברתיות ‎, חדשות

בשלב מסוים הבעל מתערב ושולח אגרוף לעבר המאבטח, דבר שמוביל להתפתחות של קטטה. טטיאנה מנסה להכות והמאבטחים תופסים אותם ומוציאים אותם מחדר המיון.,

השתלשלות האירועים

בסוף השבוע האחרון הגיעו בני הזוג לויטן למיון בבית החולים וולפסון בחולון, לאחר שהבעל התלונן על כאבים בחזה. "נכנסנו למיון ובמזכירות קיבלנו תיק שהיה כתוב עליו 'דחוף'", שחזרה טטיאנה. "קיבלתי הרבה מכות ואני לא יודעת למה. בגלל מה? הגענו לקבל עזרה, ומה קיבלנו?". לדבריה, האלימות שהופעלה כלפיהם מצד המאבטחים הייתה מופרזת וללא כל הצדקה. "באתי רגילה ולא עשיתי בעיות", היא התעקשה. "לא נתתי מכות או משהו. לא עשינו כלום".

הזוג שהותקף בביה"ח וולפסון משחזר (צילום: חדשות)
טטיאנה ובעלה יורי | צילום: חדשות

הגרסאות באשר למה שקרה באותו ערב סותרות זו את זו. לטענת טטיאנה, כשבעלה החל להתלונן על כאבים הולכים ומתחזקים, היא ביקשה לזרז את הטיפול. בתגובה, מאבטחים של בית החולים התנפלו עליה."חשוב להדגיש שהאירוע הזה יצא מכלל שליטה מטעם המאבטחים", אמר עו"ד בועז קניג, פרקליטם של בני הזוג. "מי שצילם את הסרטון זה לא מרשיי. אלה אנשים ניטרליים שהיו שם בסביבה והם גם אלה שהפרידו. אני רק רוצה לחשוב מה היה יכול לקרות אם אותם אנשים לא היו נמצאים שם והתקיפה האלימה הזאת של מאבטחי בית החולים הייתה ממשיכה".

טטיאנה, אתמול (צילום: החדשות)
טטיאנה, אתמול | צילום: החדשות

בבית החולים השמיעו גרסה אחרת לגמרי. לטענתם, בני הזוג הם אלה שתקפו את הצוות הרפואי והמאבטחים בסך הכול ניסו להרגיע את הרוחות. בוולפסון מתעקשים שהסרטון שתועד ובהמשך הופץ ברשתות החברתיות אינו משקף את מה שבאמת התרחש.