המשטרה עצרה אמש (רביעי) נהג מונית שעל פי החשד ביצע מעשה מגונה בנוסעת שהסיע, נערה בת 17. מעצרו של הנהג התאפשר הודות לתוכנה הייחודית של המשטרה המאפשרת למוקד גישה למיקום של הטלפון הסלולרי של המתלוננת.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

המשטרה פרסמה את הקלטת השיחה עם חברתה של המתלוננת ועם ניידת השיטור שביצעה את המעצר. בהקלטה נשמעת חברתה של הנערה מסבירה לשוטרת כי היא מתכתבת עם חברתה שטוענת שנהג המונית מטריד אותה מינית ואף מבצע בה מעשים מגונים.

בהמשך נשמעת השוטרת מסבירה לחברה כיצד להפעיל את תכנת "100 מאתר" המאפשרת לה לגלות את מיקומה של הצעירה במונית. לאחר מכן נשמעת השוטרת במוקד מכווינה ניידת למיקום האחרון בו נצפתה המונית.

חשד: נהג תחת השפעת סם מסוכן

נהג המונית, בן 47 מחולון נעצר והובא להמשך חקירה בתחנת המשטרה. הוא חשוד במעשה מגונה ונהיגה תחת השפעת סם מסוכן והחזקת סם מסוכן. הוא שוחרר למעצר בית בתנאים מגבילים.

מהמשטרה נמסר כי "מענה מקצועי על ידי שוטרי מוקד 100 של משטרת ישראל ששולב במערכת טכנולוגית מתקדמת הנמצאת בשימוש המשטרה עשרות פעמים מדי יום ואף סייעה לא מעט פעמים להצלת חיי אדם, יחד עם תגובתם המהירה ומקצועית של שוטרי הסיור, הביאו לאיתורה המהיר של המונית ובה החשוד והקטינה, הפסקת העבירה ומעצרו של החשוד".

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אמנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/