בן כהן (ארכיון) (צילום: חדשות 2)
בן כהן (ארכיון) | צילום: חדשות 2

חשד לניסיון חיסול לאור יום בלב תל אביב: אלמוני רכוב על קטנוע ירה היום (ראשון) מספר פעמים לעבר רכב סמוך לכיכר המדינה. כוחות משטרה שהגיעו למקום פתחו בסריקות לאיתור היורה ועיכבו לחקירה שלושה חשודים במעורבות באירוע. לא היו נפגעים בתקרית אך במשטרה חושדים שמדובר בניסיון חיסול של העבריין בן כהן, שאיבד את שתי רגליו בניסיון חיסול לפני כשנתיים וחצי.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

סמוך לשעה 10:50 התקבל דיווח ראשוני במשטרה על יריות שנורו מקטנוע לעבר רכב בכיכר המדינה. במהלך הסריקות הצליחו השוטרים לאתר את הרכב שנפתחה לעברו האש בחניון בניין בעיר.

זוהי לא הפעם הראשונה שעבריינים מנסים לחסל את כהן, לשעבר בכיר בארגונו של עמיר מולנר. בינואר 2016 כהן נפצע קשה לאחר שמטען שהוצמד לרכב שבו נסע בגבול תל אביב-גבעתיים התפוצץ.

ניסיון החיסול של בן כהן, ינואר 2016 (צילום: עד ראייה, חדשות)
ניסיון החיסול של בן כהן, ינואר 2016 | צילום: עד ראייה, חדשות

כתוצאה מהפיצוץ, כהן איבד את שתי רגליו. שני בני אדם נוספים נפצעו בתקרית, אחד במצב קשה והשני קל עד בינוני.

בשנים האחרונות פעל כהן באופן עצמאי ועסק בגבייה, בהלוואות שוק אפור ובניכיון צ'קים. במשטרה מכירים סכסוך שקיים בינו לבין העבריין איתן חייא וזה אחד מכיווני החקירה שנבדקו.

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אומנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/