למלומים אין קשר לכתבה, ארכיון (צילום: חדשות)
למלומים אין קשר לכתבה, ארכיון | צילום: חדשות

המלחמה בסמים בצה"ל: מצ"ח עיכבה לחקירה היום (ראשון) 35 חיילים ומספר אזרחים בחשד למעורבות בסחר ושימוש בסמים. במסגרת החקירה כבר נעצרו מספר חיילים, בינהם מספר לוחמים והם יובאו להארכת מעצר.

לסיפורים הכי מעניינים והכי חמים – הצטרפו לפייסבוק שלנו

מחקירת היחידה המרכזית לחקירות מיוחדות במצ"ח שנערכה בליווי הפרקליטות הצבאית ובשיתוף משטרת ישראל, עולה כי החשודים ניהלו רשת לסחר בסמים. במסגרת החקירה - שעדיין מתנהלת - כמה חשודים כבר נעצרו והם יובאו להארכת מעצר בפני בית הדין הצבאי.

עו"ד לימור ברמלי המייצגת את החשודים מסרה בתגובה: "בעקבות חקירה סמויה שהתנהלה על ידי יחידת מצ"ח במשך תקופה ארוכה נעצרו הבוקר חיילים רבים ובהם לוחמים בחשד לשימוש בסמים במהלך שירותם הצבאי. מרשיי מכחישים את החשדות המיוחסים להם ובטוחים כי עם סיום החקירה התיק יסגר ללא נקיטת הליכים משפטיים כנגדם".

מדובר צה"ל נמסר כי "פעילות זו הינה רק חלק משורה של צעדים הננקטים על ידי צה"ל להטמעה ואכיפה של איסור השימוש בסמים בקרב חייליו ולמיצוי הדין במלוא החומרה בקרב כל חייל אשר יהיה מעורב בסחר בסמים או בהכנסת סמים לצבא".

צמרת מערכת הביטחון, בכירי מערכת אכיפת החוק, אמנים מובילים וגיבורים מעוררי השראה – וכולם Live על במות בנייני האומה. ועידת המשפיעים של חברת החדשות ב-3 בספטמבר 2018 בבנייני האומה בירושלים | הבטיחו את מקומכם והירשמו: https://newsevent.co.il/